reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ceny abonamentu Digital+ zamrożone

dodano: 2004-01-09 22:46 | aktualizacja: 2004-01-09 23:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Advanced

Digital Plus Grupa Sogecable nie będzie w stanie podnieść opłat abonamentowych w ramach platformy Digital+, ponieważ hiszpański rząd zdecydował się zamrozić te opłaty w roku 2004. Jednym z warunków fuzji Via Digital i Canal Satellite Digital była taka możliwość ingerencji rządu w Madrycie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rząd w Madrycie pozostawił sobie prawo, by zainterweniować w polityce opłat, a było to częścią umowy dzięki któremu nastapiło połączenie między Sogecable, do którego należała platforma Canal Satelite Digital i firmy Telefonica kontrolującej Via Digital. Było aż 34 warunki tej fuzji.

Jednym z nich było, że ceny abonamentów do 2006 roku nie byłyby powiększone ponad inflację minus X (X jest tu zmienną założoną przez Telecommunications Market Commission).

Decyzja rządu pozornie wydaje się przyhamowanie ambicji Sogecable, by doprowadzić do przekształcenia Digital+ w spółkę z zyskiem już w 2005 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...