reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vox Music TV z nową oprawą i muzyką z Eski TV

dodano: 2015-02-09 12:16 | aktualizacja: 2015-02-09 15:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

VOX Music TV Vox MTV Wraz z początkiem lutego br. nadawca kanału Vox Music TV wprowadził zmiany w ofercie stacji. Obok znanych już z anteny teledysków disco, dance i disco polo pojawiły się nowe przeboje popowo-dyskotekowe, które emituje Eska TV, inny kanał tego nadawcy. Ramówka powiększyła się również o kolejne programy z archiwum Polo TV, stacji także należącej do Grupy ZPR Media. Obok programów „Video Mix - Marek Sierocki” i „Weekend z...”, z oferty Polo TV można teraz również oglądać talent show „Disco Star” i serial „Miłość w rytmie disco”, a wkrótce także program „Kuchnia polowa”. Kanał Vox Music TV zyskał ponadto nową oprawę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdy wtorek i czwartek o godzinie 21:30 Vox Music TV wyemituje serial „Miłość w rytmie disco” (więcej tutaj). Głównymi bohaterami są pracownicy dyskoteki - kelnerka Nikola (Joanna Kurowska), barman Paweł (Jacek Mędrala) i ochroniarz Daro (Andrzej Nowak). Przez ich pryzmat widzowie będą mogli obserwować życie toczące się w nocnym klubie. Będą świadkami miłosnych i życiowych perypetii głównych bohaterów, a także gości odwiedzających dyskotekę.

Radek Liszewski z zespołu Weekend, Joanna Kurowska i Jacek Mędrala w teledysku promującym serial „Miłość w rytmie disco”, foto: Grupa ZPR Media


W środę o godzinie 21:30 widzowie zobaczą talent show „Disco Star”, w którym biorą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną (więcej tutaj). Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Magdalena Pańkowska „Shazza”, Grzegorz Halama i Paweł Jasionowski z zespołu Masters.

Od marca br. w ramówce pojawi się „Kuchnia polowa” - to wyjątkowy program kulinarny, w którym prowadząca - Elwira z zespołu Mejk, zaprasza do wspólnego gotowania gwiazdy polskiej sceny muzyki disco (więcej tutaj). Przygotowanie posiłku staje się doskonałą okazją do rozmowy o upodobaniach, pasjach, pracy i muzyce.

Justyna Mosiej z zespołu Buenos Ares i Elwira Mejk w programie „Kuchnia polowa”, foto: Grupa ZPR Media


Do ramówki wprowadzone zostały także nowe pasma - koncertowe i imprezowe. „Koncerty Vox Music TV”, czyli występy największych gwiazd muzyki disco, dance i disco polo, zobaczyć można w soboty o godzinie 19:00 i niedziele o godzinie 22:00. Pasmo „Vox Dance Impreza”, emitowane w piątki i soboty o 20:00, to najlepsza impreza w rytmie hitów z lat 90. ubiegłego wieku i współczesnych.

Oprócz nowości nie zabraknie także flagowych pozycji stacji - Marek Sierocki będzie prezentował najlepsze klipy w „Video Mix” i zapraszał na „Weekend z...”, czyli rozmowę z kultowymi artystami muzycznymi. W „Tydzień na czerwonym dywaniku” Anna Chmiel, Marcin Kotyński oraz zaproszeni do studia eksperci poplotkują na najbardziej gorące tematy dotyczące polskich i zagranicznych gwiazd. Marcin Kotyński poprowadzi „Best Listę”, tj. codzienne notowanie 20 najlepszych hitów disco.

Vox Music TV to kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM. Stacja prezentuje muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Nadawcą kanału jest spółka Lemon Records (Grupa ZPR Media), która jest również nadawcą Polo TV. Vox Music TV rozpoczął oficjalne nadawanie 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj). Stacja znajduje się w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), na listach platform nc+ i Orange TV, w ofertach wybranych sieci kablowych i IPTV, w sieci oraz w multipleksach lokalnych (MUX L2, MUX L3) w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...
reklama