reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FilmBox nie tylko na walentynki

dodano: 2015-02-09 15:40 | aktualizacja: 2015-02-10 11:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: FilmBox

FilmBox logo 2013 - Luty pełen niespodzianek! Mamy filmy dla każdego i propozycje na romantyczne walentynki, a właściwie prawdziwy maraton walentynkowy - zachęca nadawca kanału FilmBox. Wzruszenia zapewni zestaw filmów przygotowanych na ten wyjątkowy dzień, a więc: będziemy mogli trzymać kciuki za bohatera „Zanim powiesz 'Tak!'”; zadziwią nas perypetie młodej dziennikarki w filmie „Miłość po angielsku”, przekonamy się czy wyrachowanie popłaca oglądając „Mój słodki skarb”. Pośmiejemy się na filmie „Rozbitkowie” i zadumamy podczas sensu „Zostań moją Walentynką”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oczywiście luty to nie tylko rozmowy o miłości, proponujemy więc filmy, których nie zobaczycie nigdzie indziej - tylko w Seansach Konesera, zawsze w poniedziałki o 21.15 - informuje nadawca kanału FilmBox.

14.02.2015  13.35
Zanim powiesz „Tak!”
George nie widzi świata poza swoją narzeczoną Jane. Kobieta natomiast po nieudanym małżeństwie ma mieszane uczucia co do ślubu. George marzy, aby cofnąć czas do momentu, zanim Jane poślubiła byłego męża – jego życzenie się spełnia. Cofa się do momentu na kilka dni przed ślubem Jane i Douga. George musi przekonać kobietę, że to on jest miłością jej życia i to za niego powinna wyjść za mąż. Każda sekunda się liczy, by rozkochać w sobie swoją ukochaną kobietę, zanim ta popełni życiowy błąd.

Kadr z filmu „Zanim powiesz Tak!”


14.02.2015 15.30
Miłość po angielsku
Film oparty na prawdziwych zdarzeniach. Amy młoda amerykańska korespondentka, spełnia swoje marzenie i przyjeżdża do pracy do Londynu. Praca nie jest tak wspaniała, jak początkowo myślała, Amy nie spodziewa się też, że zamiast pisać artykuły, sama będzie ich bohaterką. Po przykrych przygodach z niezdecydowanym adoratorem, Edwardem Walpole’em, Amy postanawia wyjawić całą prawdę jednej z gazet, dla których pracuje. Tak powstaje bestsellerowa opowieść romantyczna.

14.02.2015  17.25
Mój słodki skarb
Po serii rozczarowań Rylee pragnie odegrać się na męskiej populacji. Rylee specjalnie spotyka się z żonatymi facetami, upija ich i później przekonuje, że przeżyli z nią niezapomniany skok w bok. Dwanaście miesięcy później, kobieta pojawia się u progu ich drzwi, z niemowlęciem na rękach i żąda od nich pieniędzy na utrzymanie ich domniemanego dziecka. Mimo, iż jej plan wydaje się być genialny, któregoś razu Rylee trafia na samotnego mężczyznę, który pragnie zaopiekować się nią i „ich” nowo narodzonym maleństwem.

14.02.2015  19.20
Rozbitkowie
Osiemnastoletnia Jenny jest niezwykle podekscytowana faktem, że w tropikalnej miejscowości, gdzie pracuje w czasie wakacji, ma pojawić się jej idol, gwiazda rocka Jason. Ku jej zachwytowi niespodziewanie pojawia się okazja, aby byli ze sobą sam na sam – podczas podróży jachtem oboje wypadają za burtę i lądują na pewnej, jak wydaje się Jasonowi, bezludnej wyspie... Jenny, zna jednak prawdę, ale ponieważ chce mieć Jasona tylko dla siebie, postanawia zataić przed nim drobny szczegół... Wyspa wcale nie jest bezludna! Po jej przeciwnej stronie znajduje się kurort, w którym pracuje Jenny.

Kadr z filmu „Rozbitkowie”


14.02.2015  21.15
Zostań moją Walentynką
Przystojny Dan Farrel (William Baldwin) jest wdowcem pracującym jako strażak i samotnie wychowującym syna Tylera. Chłopak spotyka uroczą Rebeccę – dziewczynę, z którą od pierwszej chwili łączy go nić wzajemnego zrozumienia. Zwierza się ojcu i szuka u niego porady w sprawach sercowych, uważając go za eksperta, jednak Dan, który właśnie poznał Kate Burlingham (Natalie Brown) zaczyna rozumieć, że sam ma wiele do nadrobienia w tym temacie.

SEANS KONESERA

8.02.2015   21.15
Człowiek, który przybył ze śniegiem
Początek lat 90. Gdzieś na terenie byłego Związku Radzieckiego, do baru wchodzi mężczyzna. Klient siedzi i obserwuje, lecz z nikim nie podejmuje rozmowy. Tajemnicza postawa nieznajomego, powoli zaczyna denerwować innych ludzi przebywających w lokalu. W momencie, w którym bar zostaje zamknięty, mężczyzna wychodzi na siarczysty mróz i podąża ku szokującemu objawieniu. Mroczny i tajemniczy klimat, barwne postaci, zagadkowa fabuła – to coś dla konesera!

15.02.2015  21.15
Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą
W świecie, w którym nie ma już nic pewnego, kilkoro przyjaciół spotyka się regularnie od lat, tworząc grupę, której nie zmienił upływający czas, ani koleje losu. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami i marzeniami. Każdy z nich ma swój sekret. Dopiero w obliczu tragedii uzmysławiają sobie, jak bardzo każdy z nich boi się samotności, jak ważna w życiu jest bliskość drugiego człowieka, jak wiele znaczą przyjaźń i miłość. Jaka jest siła ich relacji? Reżyserowi po raz kolejny udało się opowiedzieć historię o ludziach odnajdujących siłę w codziennych drobiazgach i odkrywających siebie na nowo każdego dnia.

22.02.2015  21.15
Bliscy nieznajomi
Szukająca pomocy psychiatrycznej Anna, zakłopotana młoda kobieta, przez przypadek puka do niewłaściwych drzwi na końcu korytarza. To drzwi do biura Williama Fabera, doradcy podatkowego. Anna nieświadoma profesji mężczyzny natychmiast wyjawia mu swoje problemy małżeńskie. Przejęty do głębi kłopotami nieznajomej, ale też bardzo podniecony pomyłką, Faber nie może zmusić się do wyjawienia prawdy, iż nie jest psychoanalitykiem. Pomyłka jest początkiem ich niezwykłej relacji.

Kadr z filmu „Bliscy nieznajomi”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...