reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Piekielny hotel” z Małgorzatą Rozenek w TVN

dodano: 2015-02-12 17:32 | aktualizacja: 2015-02-13 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN

tvn „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. W tym przypadku - Małgorzatę Rozenek (znaną z programów TVN „Perfekcyjna Pani Domu” i „Bitwa o dom”), która ruszy w Polskę na ratunek upadającym hotelom. Znana z perfekcji przeprowadzi istne śledztwo, by dowiedzieć się, czemu lokal świeci pustkami. Następnie zarządzi piekielne rewolucje!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Piekielny Hotel” Małgorzata Rozenek przybędzie z odsieczą do miejsc, gdzie goście trafiają tylko przez przypadek albo wcale. Właściciele nie rozumieją dlaczego. Rozenek odpowiedzi będzie szukała zarówno wśród obsługi, jak i w samym obiekcie. Nic nie umknie jej uwadze, gdyż jak wiadomo „diabeł tkwi w szczegółach”. Zajrzy do pokoi, pod dywany, na zaplecze, weźmie pod lupę zapuszczone łazienki, niekompetentnych pracowników, a także nietrafione działania marketingowe i promocyjne. Wszystko po to, by pokazać właścicielom kierunek zmian, które uchronią biznes przed bankructwem oraz zamienią hotel w przyjazne i przytulne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się na kolejny pobyt. Prowadząca przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, w każdym odcinku spotka się z innymi bohaterami.

Małgorzata Rozenek, foto: TVN


Sprawdzi przyczyny niepowodzenia biznesu i zasugeruje zmiany, które na nowo przyciągną gości. To będzie wymagało od właścicieli i ekipy hotelu dużo ciężkiej pracy. W przypadku „być albo nie być” nie ma mowy o kompromisach! Atmosfera będzie piekielnie gorąca! Czy Małgorzacie Rozenek wystarczy anielskiej cierpliwości, by zamienić piekło hotelowych pokoi w istny raj na ziemi? Odpowiedź tej wiosny w każdą niedzielę o 18:00.

„Bitwa o dom” - emisja w ITVN (TVN International); „Perfekcyjna Pani Domu” - emisja w TVN (TVN HD) i TVN Style (TVN Style HD); „Piekielny hotel” - emisja w niedziele (wiosną 2015 roku) o 18:00 w TVN (TVN HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...