reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezenty z okazji 20. urodziny CANAL+ w Polsce

dodano: 2015-02-13 15:42 | aktualizacja: 2015-02-13 16:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Canal+ CANAL+, flagowy kanał platformy nc+, obchodzi 20. rocznicę rozpoczęcia nadawania w Polsce. W związku z urodzinami, CANAL+ przygotował prezenty zarówno dla nowych, jak i obecnych abonentów nc+. Wszyscy klienci będą mieli możliwość wypróbowania kanałów z rodziny CANAL+ już od 20 zł miesięcznie, informuje operator platformy nc+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowymi korzyściami w jubileuszowej ofercie mają być: dostęp do kolekcji seriale+ oraz specjalnie przygotowany wybór 20 filmów na 20 lat CANAL+. Oferta urodzinowa ma być dostępna od 16 lutego do końca kwietnia br.

Klienci, którzy chcą wypróbować kanały z rodziny CANAL+, otrzymają taką możliwość od 16 lutego. Jak zapewnia operator, już od 20 zł miesięcznie uzyskają oni dostęp do CANAL+ naszpikowanego specjalnymi, urodzinowymi propozycjami programowymi. Każdy, kto do końca kwietnia zdecyduje się na wybranie oferty urodzinowej, będzie mógł oglądać kanały CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Sport, CANAL+ Family, CANAL+ Family2 przez dwa kolejne miesiące od podpisania umowy.

Urodzinowym prezentem dla abonentów nc+, którzy mają dostęp do CANAL+ w swoich pakietach, będzie 20 specjalnie wyselekcjonowanych produkcji w ramach dedykowanej kolekcji urodzinowej. Na liście jubileuszowych propozycji są także filmy, które zostały wyprodukowane przy udziale CANAL+, m.in. nominowana do Oscara „Ida”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” czy „Papusza”. Kolekcja będzie dostępna w serwisie nc+go TV do końca kwietnia br.

Z kolei wszyscy abonenci nc+ uzyskają dostęp w ramach swojego abonamentu do kolekcji seriale+, niezależnie od tego, czy w swoich pakietach mają CANAL+, czy też nie. Wystarczy, że będą mieli dostęp do serwisu nc+go TV lub wybrany dekoder z funkcją PVR. Dzięki temu będą mogli obejrzeć wszystkie odcinki trzeciego sezonu serialu „House of Cards” już od 28 lutego, czyli dzień po światowej premierze. nc+ pokaże ten kultowy serial jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce. Kolekcja daje także możliwość obejrzenia najnowszych sezonów tak znanych i docenianych seriali, jak: „Forever”, „Elementary” czy „Person of Interest”, które są dostępne premierowo przed jakąkolwiek emisją telewizyjną w Polsce. Oferta będzie ważna do końca kwietnia br.

CANAL+ otwiera także worek z prezentami, którymi będą specjalne propozycje programowe. Pierwszym z nich jest odkodowanie transmisji z 87. Gali wręczenia Oscarów w nocy z 22 na 23 lutego oraz 40. Nocy Cezarów 20 lutego w ramach otwartego okna. Oznacza to, wszyscy abonenci nc+ (także ci, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach) będą mogli obejrzeć oba wydarzenia.

Klienci zainteresowani ofertą prepaid będą mogli wypróbować limitowaną, urodzinową edycję zestawów (bez umowy) z CANAL+ w ramach usługi nc+ telewizja na kartę - więcej na ten temat TUTAJ.

CANAL+ rozpoczął nadawanie w Polsce 21 marca 1995 roku. Obecnie w ofercie CANAL+ znajduje się sześć kanałów premium. W związku z obchodami 20-lecia rozpoczęcia działalności w Polsce, CANAL+ nie tylko przygotował urodzinowe prezenty, ale także specjalną ofertę programową, ze specjalnie dobranymi filmami, wydarzeniami sportowymi, a także koncertami czy serialami, które zagoszczą na antenach CANAL+ od 21 marca do 6 kwietnia br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...