reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Sport jednak bliżej Polski?

dodano: 2015-02-18 12:20 | aktualizacja: 2015-02-18 13:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Przegląd Sportowy/satkurier.pl

Viasat Sport „Przegląd Sportowy” poinformował, iż należący do Modern Times Group (MTG) Viasat Broadcasting zainteresowany jest zakupem praw do piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Według dziennika, nadawca ten, prężnie działający w Skandynawii, chce przerzucić działalność z Rosji na centralną Europę. Rywalami w walce o prawa do polskiej ligi mają być ponadto Fox International Channels (Fox Sports), ITI Neovision (operator platformy nc+), Cyfrowy Polsat (Polsat Sport) i Discovery Communications (Eurosport) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż start w przetargu na prawa do T-Mobile Ekstraklasy jest już kolejnym w Polsce, w którym bierze udział Viasat Broadcasting. Poprzednio miał rywalizować w walce o żużlową Enea Ekstraligę (więcej tutaj). Prawa te nabyła jednak spółka ITI Neovision (więcej tutaj).

Modern Times Group wprowadzi nowy kanał do Polski? Na zdjęciu Frida Nordstrand, dziennikarka Viasat Sport i Viasat Motor, foto: Modern Times Group


Udział w żużlowym przetargu otworzył jednak pole do rynkowych spekulacji. Viasat Broadcasting, który ma obecnie na polskim rynku takie kanały jak Viasat History HD/Viasat Nature HD oraz tworzone wspólnie z Cyfrowym Polsatem Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature, a w przeszłości w ofercie miał także filmowy TV1000, mógłby bowiem wprowadzić do Polski inne swoje stacje. Tu wymienia się Viasat Sport (więcej tutaj) i/lub Viasat Motor (więcej tutaj).

Dodajmy też, iż nadawca poszerzył ostatnio ofertę dokumentalno-rozrywkowego kanału Polsat Viasat Explore o e-sport (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...