reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang HD wkrótce w Polsce?

dodano: 2015-02-19 10:50 | aktualizacja: 2015-02-25 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Boomerang luty 2015 Z początkiem lutego br. Turner Broadcasting System Poland odświeżył wizerunek kanału Boomerang w Polsce (więcej tutaj). Równocześnie ruszyła kampania wizerunkowa, w której pojawił się dopisek „HD” obok logo stacji. Czy to oznacza, iż Boomerang HD zostanie uruchomiony wkrótce w naszym kraju? Czy będą też kolejne stacje nadawcy w wysokiej rozdzielczości (Cartoon Network HD i TCM HD) lub zupełnie nowe kanały?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Barbara Izowska-Jędrych, Regional Marketing & PR Manager w Turner Broadcasting System Poland, odpowiedzialna za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, poinformowała serwis satkurier.pl, iż logo kanału Boomerang HD zostało umieszczone w reklamie przez pomyłkę. Dodała, iż nadawca cały czas analizuje i planuje rozwój swojej oferty w Polsce. Na razie nie informuje jednak o szczegółach.

Gwiazdy kanału Boomerang, foto: Turner Broadcasting System Poland


Turner Broadcasting System Poland należy do Time Warner, który ma obecnie w naszym kraju takie polskojęzyczne kanały jak: HBO (HBO HD), HBO2 (HBO2 HD), HBO Comedy (HBO Comedy HD), Cinemax (Cinemax HD), Cinemax 2 (Cinemax 2 HD), TCM, Cartoon Network i Boomerang. Time Warner wymieniany jest ponadto przez rynek jako kandydat do przejęcia Grupy TVN (więcej tutaj).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama