reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały i pakiet Więcej Świata w sieci Jambox

dodano: 2015-02-25 19:20 | aktualizacja: 2015-02-25 20:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Jambox Zgodnie z wykazem kanałów na stronie internetowej Jambox, operator poszerzył ofertę tej sieci o kanał PULS 2 HD, który rozpoczął nadawanie 23 lutego br. (więcej tutaj). Stacja znalazła się na pozycji 127., od pakietu Mini HD. Przypomnijmy, iż w ofercie sieci Jambox jest już PULS 2 w standardowej rozdzielczości (od pakietu Mini HD, pozycja 133.). Wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SGT, operator sieci Jambox, informuje, iż 2 marca 2015 roku nastąpi włączenie nowych stacji: Bloomberg i Kino Polska Muzyka, natomiast od 1 kwietnia 2015 roku kanały Al Jazeera, Pierwyj Kanał, TV5Monde, ProSieben i Vox, n-tv przejdą do nowego pakietu Więcej Świata. Dodajmy, iż dostępny już w ofercie kanał Viacom Blink! 19 marca br. decyzją nadawcy zmieni się w Paramount Channel HD (więcej tutaj i tutaj).

Operatorzy, którzy dostarczają swoim abonentom telewizję Jambox, informują ponadto, iż w ofercie sieci pojawią się też kanały Brava HD i DJAZZ.tv, które dołączą do pakietu Więcej Muzyki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...