reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Reaktywacja wystawy SAT Krak w 2004 roku

dodano: 2004-01-15 18:07 | aktualizacja: 2004-01-25 22:43
autor: Janusz Sulisz | źródło:

satkrak2004_logo_sk.jpg Po kilku latach wraca pomysł organizacji wystawy SAT Krak, która ostatnio odbyła się w 2000 roku. Wtedy polski rynek TV-SAT był bardzo ubogi w ofertę i możliwości jej przedstawienia na europejskim poziomie. Aktualnie liczba importerów i producentów sprzętu TV-SAT jest o wiele większa, nie mówiąc o mediach, platformach, sieciach kablowych, nadawcach i firmach telekomunikacyjnych. Już wkrótce podamy terminy i szczegóły na temat wystawy SAT Krak 2004 - prawdopodobny termin to 27-29 września 2004.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już podczas wystawy SAT Krak 2000 stoiska wystawców cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pokazano wtedy zbyt skromną ofertę sprzętu na polskim rynku. Obecnie zliczając tylko wszystkie modele odbiorników cyfrowych do odbioru kanałów niekodowanych, śmiało można doliczyć się blisko 100 różnych. Niektórzy importerzy mają po kilkanaście róznych odbiorników jednej lub kilku marek.

Wystawa SAT Krak 2004 prawdopodobnie zostanie zorganizowana na terenie Centrum Targowego Chemobudowy w Krakowie w wrześniu 2004 roku (brany jest też pod uwagę termin listopadowy). Zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o wstępny kontakt - mail: [email protected]

Tym razem oprócz samej wystawy naszym zamierzeniem jest przeprowadzenie wielu szkoleń i spotkań instalatorów, związanych z prezentacja sprzętu. Wystawcy będą zobowiązani poza samą prezentacją swojej oferty także do włączenia się w szkolenie instalatorów i innych zainteresowanych osób prywatnych.

Interesujące tematy, które zamierzamy poruszyć na szkoleniach podczas SAT KRAK 2004:

- obrót anteną satelitarną i zastosowanie obrotnic DiSEqC1.2 (pokaz praktyczny ustawiania anten z obrotnicą na kilku znanych modelach odbioprników cyfrowych),
- Internet przez satelitę w praktyce (pokaz praktyczny),
- przełączniki DiSEqC 2/1 i 4/1 w praktyce (ustawianie, praktyka instalacyjna, sztuczki, itp.),
- odbiorniki PVR z dyskiem (nagrywanie, instalacja i formatowanie dysków, zgrywanie z dysku do komputera),
- moduły Common Interface a karty kodowe i kanały erotyczne,
- pokaz praktycznego zastosowania złączek nowej generacji CaP system,
- instalacje SMATV na multiswitchach.

Prosimy o kolejne sugestie co do tematów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...