reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVS: Nowe sezony i program finalistki „Masterchefa”

dodano: 2015-02-27 12:25 | aktualizacja: 2015-02-27 14:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS

TVS TV Silesia Telewizja Silesia W marcu br. TVS (TVS HD, TVS HD +1) zaprasza widzów na program kulinarny „Księgowa w kuchni”, w którym gotować będzie Maria Ożga, finalistka programu TVN „Masterchef”, oraz na magazyn „Kopalnia tematów”, poświęcony górnictwu. Ponadto nadawca proponuje drugie sezony wprowadzonych w styczniu br. seriali „Domek na prerii” i „Kameleon” (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2015 roku w TVS (TVS HD, TVS HD +1):

„Domek na prerii” 2
emisja: od poniedziałku do piątku o 15:55 oraz w niedziele o 11:30 (w TVS HD +1 godzinę później)

To już drugi sezon serialu przedstawiający losy małżeństwa Ingallsów, Charlesa i Caroline oraz ich córek: Mary, Laury i Carrie. Rodzina już na dobre zadomowiła się w Walnut Grove, w Minnesocie, gdzie wiedzie pełne przygód życie. Czy wzajemna miłość i dobroć, i tym razem, pomogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu?

„Kameleon” 2
emisja: od poniedziałku do czwartku o 21:35 (w TVS HD +1 godzinę później)

wychowywany przez specjalną grupę zwaną Centrum Jarod, Russel stał się człowiekiem-kameleonem. Wytrenowano jego zmysły do tego stopnia, że jest w stanie przejmować osobowość innych ludzi. Jarod uświadamia sobie, że został wykorzystany. Trening, któremu był poddawany sprawił, że mężczyzna przyczyniał się do przewrotów wojskowych, zamachów terrorystycznych i spekulacji giełdowych na wielką skalę. Postanawia uciec, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w słusznych sprawach. Włada potężną siłą, która pomaga mu w walce z niesprawiedliwością i pozwala uciekać przed szukającymi go agentami Centrum. Na antenie TVS drugi sezon tego popularnego serialu od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:35.

Karen Grassle i Michael Landon w serialu „Domek na prerii”, foto: TVS

Patrick Bauchau i Andrea Parker w serialu „Kameleon”, foto: TVS


„Księgowa w kuchni”
emisja: w soboty o 17:15 (w TVS HD +1 godzinę później)

13 odcinków, setki porad i inspiracji - jednym słowem Maria gotuje! Tematem przewodnim programu będzie kuchnia śląska - zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym ujęciu. Tytuł programu to jednocześnie nazwa bloga Marii Ożgi (finalistki programu TVN „Masterchef”) oraz tytuł jej książki kucharskiej. Tradycyjny aspekt kuchni śląskiej zostanie połączony z nowoczesnością, eksperymentami kulinarnymi i autorskimi pomysłami Marii Ożgi. „Księgowa w kuchni” w każdą sobotę o godzinie 17:15.

„Kopalnia tematów”
emisja: w co drugi czwartek o 20:30 (w TVS HD +1 godzinę później)

Jaka przyszłość czeka śląskie kopalnie? Co dalej z przemysłem, który przechodzi największy kryzys od lat? Czy górnicy mogą spać spokojnie? Ważne tematy i rozmowy z ekspertami w nowym programie Adama Sieraka. Premiera w co drugi czwartek, o godzinie 20:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...