reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 z nowymi sezonami programów rozrywkowych

dodano: 2015-02-28 14:33 | aktualizacja: 2015-02-28 15:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W poniedziałek, 16 marca br., PULS 2 rozpocznie emisję premierowego, drugiego sezonu programu „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, w którym słynny szef kuchni i restaurator odwiedza najgorsze hotele w Ameryce (więcej tutaj). Z kolei w czwartek, 19 marca br., w PULSIE 2 pojawią się premierowe odcinki siódmego sezonu serialu „Gwiazdy lombardu”, opowiadającego o trzypokoleniowej rodzinie prowadzącej lombard „Gold & Silver” (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Piekielny hotel Gordona Ramsaya” słynny szef kuchni Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomaga właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwraca uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz czy nieświeże jedzenie. Sprawia, że omijane przez gości szerokim łukiem przybytki zmieniają się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora? - W drugim sezonie na widzów czeka jeszcze więcej emocji! - zapewnia nadawca.

Gordon Ramsay w programie „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, foto: Telewizja Puls


Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przenosi widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey - prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów: począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. Jak zapewnia nadawca, w siódmym sezonie będzie ich jeszcze więcej!

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya” - sezon 2., premiera w poniedziałek, 16 marca 2015 roku o 20:30; „Gwiazdy lombardu” - sezon 7., premiera w czwartek, 19 marca 2015 roku o 19:00 w kanale PULS 2 (PULS 2 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...