reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wellbeing Network z pierwszą aplikacją mobilną

dodano: 2015-02-28 13:25 | aktualizacja: 2015-02-28 15:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: 201 Television Limited/satkurier.pl

The Wellbeing Network Nadawca szykującego się do startu kanału Wellbeing Network (Wellbeing Network HD) zaprezentował swoją pierwszą aplikację mobilną - Trening 777. Dostępna jest w iOS, a niedługo pojawi się wersja dla systemu Android. Aplikacja ma przenosić konwencjonalny trening obwodowy na wyższy poziom. Wykorzystując metodę treningu HIIT (trening przedziałowy o wysokiej intensywności, z angielskiego High Intensity Interval Training) zapewnić ma wszystkie korzyści sesji ćwiczeń na siłowni w 7 minut.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Trening ten łączy ćwiczenia oporowe i aerobowe, do których wykonania wystarczy tylko krzesło i ściana. Tak krótką sesję można wpasować w każdy, nawet najbardziej napięty grafik. Aplikacja oferuje trzy poziomy zaawansowania: początkujący, standardowy i intensywny - znajdziecie więc poziom dla siebie, niezależnie od waszego początkowego poziomu sprawności. Osiągnięcie każdego z kondycyjnych celów da wam dostęp do wyjątkowych ofert i zniżek do naszego sklepu internetowego - czytamy w opisie.

Nadawca zapowiada już kolejne aplikacje.

Wellbeing Network, foto: 201 Television Limited


Wellbeing Network to kanał poświęcony tematyce wellness, zdrowia i sportu. Nadawcą stacji jest firma 201 Television Limited. W grudniu ubiegłego roku otrzymała ona koncesję dla kanału Wellbeing Network od Ofcomu, brytyjskiego regulatora rynku medialnego (więcej tutaj). Według zapowiedzi nadawcy, kanał będzie dostępny w ofercie platformy Cyfrowy Polsat (więcej tutaj i tutaj) oraz sieci kablowych Vectra i Toya (więcej tutaj). Do pakietów sieci Toya stacja trafi w wysokiej rozdzielczości (Wellbeing Network HD) (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż kanał miał rozpocząć nadawanie 19 stycznia br., ale nadawca przesunął start, nie podając jednak nowej daty uruchomienia stacji (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...