reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat z zapasowym uplinkiem w Radomiu

dodano: 2015-03-05 11:02 | aktualizacja: 2015-03-05 11:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat W 2014 roku Cyfrowy Polsat uruchomił zapasowe satelitarne centrum nadawcze zlokalizowane w Radomiu, poinformowała spółka w raporcie finansowym za ub.r. Główne centrum nadawcze Cyfrowego Polsatu mieści się w Warszawie i umożliwia emitowanie kanałów telewizyjnych na wykorzystywane przez operatora transpondery na satelitach Eutelsat Hot Bird (13°E).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niektóre z oferowanych przez Cyfrowy Polsat kanałów telewizyjnych są emitowane przez nadawców tych kanałów lub przez podmioty trzecie. Według wiedzy Cyfrowego Polsatu, centrum nadawcze wybudowane w 2006 roku i rozbudowane w 2009 roku, jest jednym z największych w Polsce. W 2012 roku spółka przeprowadziła kolejną modernizację systemów emisyjnych, która umożliwia nadawanie nawet 100 kanałów telewizyjnych. Wyposażone jest w najnowsze systemy informatyczne oraz układy audio i wideo, i umożliwia Cyfrowemu Polsatowi nadawanie kanałów telewizyjnych w jakości SD i HD.

W celu zabezpieczenia przed ryzykiem uszkodzenia lub wyłączenia naszego centrum nadawczego lub jego części, nasze urządzenia służące do nadawania, przesyłania i multipleksowania posiadają zabezpieczenia w kluczowych punktach zespołu. Ponadto, w razie potrzeby, Eutelsat zobowiązany jest do zapewnienia nam pojemności zastępczej

- czytamy w raporcie finansowym Cyfrowego Polsatu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama