reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: „Policjantki i policjanci” 2 z rekordowym wynikiem

dodano: 2015-03-08 17:28 | aktualizacja: 2015-03-08 19:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 Nowy sezon serialu TV4 „Policjantki i policjanci” (więcej tutaj) w pierwszym tygodniu emisji gromadził średnio 1,29 mln widzów, przy rosnących z odcinka na odcinek udziałach w rynku - do 8,6 proc. w czwartek, 5 marca br, - ze średnią na poziomie 8,3 proc. (SHR All 4+).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To najwyższy wynik w dotychczasowej historii „Policjantek i policjantów” i jednocześnie kolejne potwierdzenie tendencji wzrostowej - informuje nadawca.

Serial, który od debiutu minionej jesieni notuje sukcesywnie rosnącą oglądalność, w pierwszym tygodniu emisji drugiego sezonu zgromadził 2,5-krotnie większą widownię (252 proc.) w porównaniu z pierwszym tygodniem po starcie serialu jesienią, a premierowy odcinek drugiego sezonu poprawił wynik trzykrotnie (298 proc.) w stosunku do debiutu serialu 29 września 2014 roku (więcej tutaj).

Krzysztof Zapała, Monika Kownacka, Aleksandra Wysocka i Mikołaj Białach w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Cyfrowy Polsat


- W mijającym tygodniu pod względem udziałów w rynku w paśmie emisji „Policjantek i policjantów” Czwórka, tradycyjnie już, plasowała się na czwartej na polskim rynku telewizyjnym pozycji, pokonując między innymi TVP2, blisko trzykrotnie przewyższając TV Puls i bez mała siedmiokrotnie TVN7 - czytamy w komunikacie nadawcy (dane: Nielsen Audience Measurement - NAM, za Cyfrowym Polsatem).

„Policjantki i policjanci” - sezon 2., emisja od poniedziałku do czwartku o 19:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama