reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Paramount HD i TVN Meteo Active a wypowiedzenie

dodano: 2015-03-14 12:46 | aktualizacja: 2015-03-15 06:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

nc+ 19 marca br. dostępny w ofercie nc+ Viacom Blink! zmieni się, decyzją nadawcy (Viacom International Media Networks, VIMN), w Paramount Channel HD (więcej tutaj). 16 kwietnia br. kanał TVN Meteo, również obecny w pakietach nc+, i również decyzją nadawcy (Grupa TVN), zmieni się w TVN Meteo Active (więcej tutaj). Czy w związku z tymi zmianami abonentom tej platformy przysługuje prawo do wypowiedzenia umów bez konsekwencji?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- 16 kwietnia br. kanał TVN Meteo, obecny na platformie nc+, przekształci się w TVN Meteo Active, a 19 marca br. Viacom Blink! w Paramount Channel HD.  Zmiana nazwy kanału - w obu wypadkach wynikająca z decyzji nadawcy - nie może być podstawą do rozwiązania umowy, gdyż w jej wyniku nie zmienia się oferta dla klienta - poinformował serwis satkurier.pl Bartosz Olejniczak, koordynator ds. mediów społecznościowych i PR korporacyjnego w nc+.


W ofercie Paramount Channel HD widzowie zobaczą filmy z gwiazdami kina. Na zdjęciu aktorka Reese Witherspoon, foto: Viacom International Media Networks


Przypomnijmy, iż pojawienie się w nc+ Paramount Channel HD spowoduje zmiany na liście kanałów (więcej tutaj). Stacja ta pojawi się na pozycji 63., na której dziś obecny jest kanał Filmbox. Jak będzie więc wyglądała nowa lista kanałów w nc+?

- 19 marca kanał Paramount Channel HD będzie obecny w ofercie platformy nc+ na pozycji 63., w związku z tym przesunięciem na liście kanałów nastąpią drobne zmiany, o których szczegółowo poinformujemy przed 19 marca - poinformował serwis satkurier.pl Bartosz Olejniczak.

Ponadto 16 kwietnia br. w ofercie nc+ pojawi się zupełnie nowy kanał - TVN Fabuła (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...