reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

dodano: 2015-03-16 19:37 | aktualizacja: 2015-03-19 08:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MM Conferences

XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów W dniach 25-26 marca 2015 roku w Warszawie odbędzie się XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. To coroczne spotkanie branży, które rokrocznie gromadzi osoby, mające fundamentalny wpływ na rozwój sektora telekomunikacji i mediów. Towarzyszyć mu będzie Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nad zakresem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem prezesa Macieja Wituckiego, w skład której wchodzą m.in: Magdalena Gaj (Urząd Komunikacji Elektronicznej), Juliusz Braun (TVP), Przemysław Kurczewski (EmiTel), Witold Graboś (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji), Ronald Binkofski (Dyrektor Generalny, Microsoft Polska), Bogdan Dombrowski (Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji).

Złote i Kryształowe Anteny są przyznawane przez niezależną Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem prezesa Macieja Wituckiego, w skład której wchodzą m.in: Elżbieta Polak (Marszałek Województwa Lubuskiego), Juliusz Braun (TVP), Milan Zika (T-Mobile Polska) i Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio).

Podczas poprzedniej edycji Laureatami Konkursu zostali m.in. Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej, Polkomtel, Michał Boni Minister Administracji i Cyfryzacji w latach 2011-2013.

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten jest zwieńczeniem XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, które rokrocznie gromadzi przedstawicieli branż mających fundamentalny wpływ na rozwój sektorów. Spotkanie jest także doskonałą okazją do dyskusji na temat kierunku rozwoju branż na wielu płaszczyznach, pozwala na wspólne poszukiwanie nowych modeli biznesowych jak i rozwój współpracy pomiędzy sektorami.

Program Kongresu można zobaczyć pod tym linkiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...