reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Channel HD w ofercie Netii

dodano: 2015-03-18 20:38 | aktualizacja: 2015-03-18 21:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks/satkurier.pl

Paramount Channel Jak poinformował nadawca, debiutujący na polskim rynku filmowy kanał Paramount Channel HD znajdzie się w pakietach Netii. Stacja w ofercie tego operatora będzie dostępna na pozycji 150.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmie szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne (więcej tutaj).

Paramount Channel HD to spotkania z gwiazdami. Na zdjęciu wokalistka Katy Perry, foto: Viacom International Media Networks


Paramount Channel HD zastąpi w Polsce, decyzją nadawcy - firmy Viacom International Media Networks (VIMN), kanał Viacom Blink!. Oficjalny start Paramount Channel HD w naszym kraju ma nastąpić 19 marca br. (więcej tutaj), choć stacja od początku marca br. jest dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E) z testową emisją (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...