reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Channel HD w ofercie Netii

dodano: 2015-03-18 20:38 | aktualizacja: 2015-03-18 21:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks/satkurier.pl

Paramount Channel Jak poinformował nadawca, debiutujący na polskim rynku filmowy kanał Paramount Channel HD znajdzie się w pakietach Netii. Stacja w ofercie tego operatora będzie dostępna na pozycji 150.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmie szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne (więcej tutaj).

Paramount Channel HD to spotkania z gwiazdami. Na zdjęciu wokalistka Katy Perry, foto: Viacom International Media Networks


Paramount Channel HD zastąpi w Polsce, decyzją nadawcy - firmy Viacom International Media Networks (VIMN), kanał Viacom Blink!. Oficjalny start Paramount Channel HD w naszym kraju ma nastąpić 19 marca br. (więcej tutaj), choć stacja od początku marca br. jest dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E) z testową emisją (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...