reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów HD w sieci Elsat

dodano: 2015-03-19 11:39 | aktualizacja: 2015-03-24 19:44
autor: Łukasz Knapik/misiek2000wp | źródło: Śląska Grupa Multimedialna/satkurier.pl

Elsat 19 marca br. oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o nowe stacje w wysokiej rozdzielczości. Abonenci zyskali m.in. dostęp do debiutującego tego dnia na rynku kanału filmowego Paramount Channel HD, który, decyzją nadawcy, zastąpił w Polsce Viacom Blink! (więcej tutaj). Stacja znalazła się w pakiecie Fioletowym, na pozycji 35.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie operatora pojawił się także kanał Love HD (firmy 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. Marcina Hoszowskiego). Stacja znalazła się w pakiecie Fioletowym, na pozycji 87. Przypomnijmy, iż kanał ten w standardowej rozdzielczości zadebiutował w pakietach tej sieci 13 lutego br. (pakiet Błękitny, pozycja 88.) (więcej tutaj) Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Dodajmy, iż Elsat to jeden z pierwszych operatorów, który poszerzył swoją ofertę o Love HD.

Nowe kanały w sieci Elsat, foto: Śląska Grupa Multimedialna


Ponadto abonenci zyskali dostęp do kanału PULS 2 HD, który zadebiutował na rynku 23 lutego br. (pakiet Błękitny, pozycja 331.) (więcej tutaj), a także Tele5 HD (Błękitny, 332.) i TV Republika HD (Premium, 545.). Dodajmy, iż w ofercie operatora były już obecne te kanały w standardowej rozdzielczości (PULS 2 - pozycja 27., pakiet Biały, Tele5 - 12., Biały i TV Republika - 403. - więcej tutaj). Wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

Przypomnijmy, iż od początku tego roku operator powiększył już swoją ofertę także o takie stacje jak: ID HD, Discovery Turbo Xtra HD, Discovery Channel HD (więcej tutaj), STARS.TV HD, Stopklatka TV HD, Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox Action, Fightbox HD (więcej tutaj), Power TV, MTV Hits i MTV Dance (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama