reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów HD w sieci Elsat

dodano: 2015-03-19 11:39 | aktualizacja: 2015-03-24 19:44
autor: Łukasz Knapik/misiek2000wp | źródło: Śląska Grupa Multimedialna/satkurier.pl

Elsat 19 marca br. oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o nowe stacje w wysokiej rozdzielczości. Abonenci zyskali m.in. dostęp do debiutującego tego dnia na rynku kanału filmowego Paramount Channel HD, który, decyzją nadawcy, zastąpił w Polsce Viacom Blink! (więcej tutaj). Stacja znalazła się w pakiecie Fioletowym, na pozycji 35.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie operatora pojawił się także kanał Love HD (firmy 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. Marcina Hoszowskiego). Stacja znalazła się w pakiecie Fioletowym, na pozycji 87. Przypomnijmy, iż kanał ten w standardowej rozdzielczości zadebiutował w pakietach tej sieci 13 lutego br. (pakiet Błękitny, pozycja 88.) (więcej tutaj) Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Dodajmy, iż Elsat to jeden z pierwszych operatorów, który poszerzył swoją ofertę o Love HD.

Nowe kanały w sieci Elsat, foto: Śląska Grupa Multimedialna


Ponadto abonenci zyskali dostęp do kanału PULS 2 HD, który zadebiutował na rynku 23 lutego br. (pakiet Błękitny, pozycja 331.) (więcej tutaj), a także Tele5 HD (Błękitny, 332.) i TV Republika HD (Premium, 545.). Dodajmy, iż w ofercie operatora były już obecne te kanały w standardowej rozdzielczości (PULS 2 - pozycja 27., pakiet Biały, Tele5 - 12., Biały i TV Republika - 403. - więcej tutaj). Wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

Przypomnijmy, iż od początku tego roku operator powiększył już swoją ofertę także o takie stacje jak: ID HD, Discovery Turbo Xtra HD, Discovery Channel HD (więcej tutaj), STARS.TV HD, Stopklatka TV HD, Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox Action, Fightbox HD (więcej tutaj), Power TV, MTV Hits i MTV Dance (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja kablowa (DVB-C)

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...
reklama