reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor TV bierze się za białoruskich piratów

dodano: 2015-03-25 10:05 | aktualizacja: 2015-03-25 10:17
autor: HP | źródło: mediasat.info

Trupia czaszka.jpg Największa rosyjska platforma satelitarna Trikolor TV nadal walczy z nielegalnym odbiorem swojej oferty programowej. Tym razem oskarżenia padły w stosunku do dwóch obywateli Białorusi, mieszkających w mieście Mołodeczno (obwód miński). Agencja BiełaPAN podała, że osoby te nielegalnie zmieniały oprogramowanie w odbiornikach satelitarnych, które później umożliwiały oglądanie wielu kanałów Trikolor TV bez abonamentu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedstawiciele operatora Trikolor TV na terytorium Białorusi zwrócili się do Wydziału Spraw Wewnętrznych z oświadczeniem, że nieznane osoby publikują na białoruskich stronach internetowych oferty o możliwości dokonania zmian w odbiornikach satelitarnych, które otworzą dostęp do lepszych kanałów tematycznych bez dodatkowych opłat. W szczególności, osoby te przechwytywały kody dostępu, które później udostępniały abonentom Trikolor TV.

Wydział Spraw Wewnętrznych wspólnie z Trikolor TV przeprowadził zakup kontrolowany, który pozwolił na wykrycie sprawców. Jednym z nich jest 40-letni programista, który zajmował się modyfikacjami w oprogramowaniach, natomiast drugi to 39-letni przedsiębiorca, który zawodowo zajmował się sprzedażą i montażem sprzętu do odbioru telewizji satelitarnej. Na razie przeciwko nim toczy się postępowanie karne. Mężczyznom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...