reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski z „Wyborczą”

dodano: 2015-03-27 19:26 | aktualizacja: 2015-03-27 22:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Jan Paweł II papież We wtorek, 31 marca br. razem z „Gazetą Wyborczą“ będzie można kupić płytę DVD z nagraniami ze wszystkich pielgrzymek Jana Pawła II do Polski. Z okazji 10. rocznicy śmierci papieża Polaka w poniedziałek, 30 marca br. ukaże się również specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia“ (dodatku do „Gazety Wyborczej“).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film dokumentalny TVP „Był wśród nas. Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski“ składa się z 8 części, prezentujących relacje ze wszystkich papieskich pielgrzymek do ojczyzny - od wizyty z początku pontyfikatu w 1979 roku, przez pierwszą pielgrzymkę w wolnej Polsce w 1991 roku, po ostatnią - w 2002 roku. Są to archiwalne nagrania, które pozwolą czytelnikom wrócić do tych ważnych i wzruszających wydarzeń.

Jan Paweł II na okładce wydawnictwa, foto: Agora


Wydanie „Gazety Wyborczej” z płytą jest promowane: w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metro” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

W poniedziałek, 30 marca br. ukaże się też specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia” (nr 13/2015) poświęcone Janowi Pawłowi II. W numerze znajdą się m.in.: wywiad z ojcem Tomaszem Dostatnim o nauczaniu i spuściźnie papieża Polaka, analiza trzech jego ostatnich pielgrzymek do ojczyzny autorstwa prof. Andrzeja Friszkego oraz artykuł Jarosława Mikołajewskiego, w którym pokazuje on Jana Pawła II jako męża stanu, dyplomatę oraz „proboszcza Rzymu”.

Jan Paweł II na okładce tygodnika „Ale Historia” - nr 13/2015, foto: Agora


Specjalne wydanie magazynu „Ale Historia” wspiera kampania reklamowa prowadzona w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN i stacje tematyczne), w Radiu Tok FM (Agora, na stronach internetowych Agory (Wyborcza.pl, Gazeta.pl ), na ekranach CityINFOtv (AMS/Agora) oraz autopromocja w „Gazecie Wyborczej”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...