reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

STARS.TV w multipleksie lokalnym MUX L1

dodano: 2015-04-02 15:46 | aktualizacja: 2015-04-02 15:52
autor: studiolitek | źródło: forum.satkurier.pl/satkurier.pl

Stars.tv STARS TV nowe W czwartek, 2 kwietnia 2015 roku stacja muzyczna STARS.TV dołączyła do lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX L1, którego operatorem jest Telewizji Łużyce, co było zapowiadane już wcześniej. Przypomnijmy, iż MUX L1 ruszył 12 września ubiegłego roku (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie poza wspomnianym STARS.TV w multipleksie znajdują się: Telewizja Łużyce, 4fun.tv, TV DISCO oraz VOX Music TV.

Multipleks lokalny MUX L1 jest nadawany z RTON Lubań / Nowa Karczma na kanale 38 o częstotliwości 610,00 MHz z mocą 2 kW ERP.

Telewizja STARS.TV istnieje od 2012 roku (więcej tutaj). W lutym ubiegłego roku kanał pojawił się w MUX L3, dostępnym w okręgu radomszczańsko-częstochowskim, którego operatorem jest NTL Radomsko (Grupa TVN) i w MUX L2, dostępnym w Rybniku i okolicach, którego operatorem jest Telewizja TVT (więcej tutaj).

Kanał STARS.TV jest również dostępny w niekodowanym przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), przez Internet, znajduje się na listach platform nc+ i Orange TV oraz w pakietach wybranych sieci kablowych i IPTV. Operatorzy kablowi udostępniają stację także w wysokiej rozdzielczości (STARS.TV HD). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Na antenie kanału widzowie znajdą wyłącznie teledyski z przebojami od lat 60. ubiegłego wieku po współczesne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...
reklama