reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jaką oglądalność ma TV Trwam?

dodano: 2015-04-05 01:41 | aktualizacja: 2015-04-06 18:53
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: wirtualnemedia.pl

TV Trwam TV Trwam, istniejąca od 2003 roku, nie znajduje się w panelu Nielsen Audience Measurement (NAM), firmy zajmującej się badaniami telemetrycznymi polskiego rynku, stąd nie są znane wyniki oglądalności tego kanału (więcej tutaj). Nadawca stacji - Fundacja Lux Veritatis - nie jest zainteresowana podpisaniem umowy z NAM. Jak ustalił serwis wirtualnemedia.pl, cząstkowe badanie TV Trwam zleciła jednak Nielsenowi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) - objęły one dwa ostatnie miesiące 2014 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z tych danych wynika, że w listopadzie 2014 roku TV Trwam miała 0,73 proc. udziału w rynku, a w grudniu ubiegłego roku - 0,74 proc.

Biorąc pod uwagę dane o oglądalności wszystkich stacji, w listopadzie udział TV Trwam daje jej 17. miejsce w Polsce. Według wyliczeń serwisu wirtualnemedia.pl, szacować można, że średnia widownia minutowa TV Trwam w analizowanym miesiącu wyniosła ponad 50 tys. osób.

W grudniu kanał Fundacji Lux Veritatis w zestawieniu najchętniej oglądanych kanałów uplasował się natomiast na 20. miejscu rankingu ex aequo z kanałem TVP ABC, mając 0,74 proc. udziału. Średnia oglądalność TV Trwam w grudniu ubiegłego roku wyniosła ponad 53 tys. widzów (wszystkie dane za serwisem wirtualnemedia.pl).

Dodajmy, iż w listopadzie ubiegłego roku Radio Maryja opublikowało raport z badania oglądalności TV Trwam przeprowadzony przez Europejski Instytut Studiów i Analiz we wrześniu 2014 roku (więcej tutaj). Było to jednak badanie ankietowe.

TV Trwam nadaje od 2003 roku (więcej tutaj). Stacja jest dostępna m.in. w bezpłatnym, ogólnopolskim multipleksie pierwszym (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w niekodowanym przekazie z satelity Astra 19,2°E, w pakietach sieci kablowych i IPTV oraz przez Internet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama