reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jaką oglądalność ma TV Trwam?

dodano: 2015-04-05 01:41 | aktualizacja: 2015-04-06 18:53
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: wirtualnemedia.pl

TV Trwam TV Trwam, istniejąca od 2003 roku, nie znajduje się w panelu Nielsen Audience Measurement (NAM), firmy zajmującej się badaniami telemetrycznymi polskiego rynku, stąd nie są znane wyniki oglądalności tego kanału (więcej tutaj). Nadawca stacji - Fundacja Lux Veritatis - nie jest zainteresowana podpisaniem umowy z NAM. Jak ustalił serwis wirtualnemedia.pl, cząstkowe badanie TV Trwam zleciła jednak Nielsenowi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) - objęły one dwa ostatnie miesiące 2014 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z tych danych wynika, że w listopadzie 2014 roku TV Trwam miała 0,73 proc. udziału w rynku, a w grudniu ubiegłego roku - 0,74 proc.

Biorąc pod uwagę dane o oglądalności wszystkich stacji, w listopadzie udział TV Trwam daje jej 17. miejsce w Polsce. Według wyliczeń serwisu wirtualnemedia.pl, szacować można, że średnia widownia minutowa TV Trwam w analizowanym miesiącu wyniosła ponad 50 tys. osób.

W grudniu kanał Fundacji Lux Veritatis w zestawieniu najchętniej oglądanych kanałów uplasował się natomiast na 20. miejscu rankingu ex aequo z kanałem TVP ABC, mając 0,74 proc. udziału. Średnia oglądalność TV Trwam w grudniu ubiegłego roku wyniosła ponad 53 tys. widzów (wszystkie dane za serwisem wirtualnemedia.pl).

Dodajmy, iż w listopadzie ubiegłego roku Radio Maryja opublikowało raport z badania oglądalności TV Trwam przeprowadzony przez Europejski Instytut Studiów i Analiz we wrześniu 2014 roku (więcej tutaj). Było to jednak badanie ankietowe.

TV Trwam nadaje od 2003 roku (więcej tutaj). Stacja jest dostępna m.in. w bezpłatnym, ogólnopolskim multipleksie pierwszym (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w niekodowanym przekazie z satelity Astra 19,2°E, w pakietach sieci kablowych i IPTV oraz przez Internet.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama