reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio na żywo z piętrowego autobusu [wideo]

dodano: 2015-04-07 15:36 | aktualizacja: 2015-04-07 17:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W czwartek, 2 kwietnia br. w Rock Radiu (Agora) zadebiutowała audycja z cyklu „Ranne Kakao Objazdowy Handel Galą”. Co piątek ekipa przygotowująca poranny program stacji - „Ranne Kakao” będzie nadawać z piętrowego autobusu, jeżdżącego po centrum Warszawy. Od 7:00 do 10:00 na antenie Rock Radia będzie można usłyszeć rozmowy Piotra Kędzierskiego i Tymona Tymańskiego z niezwykłymi gośćmi, a także śpiewaną wspólnie z napotkanymi słuchaczami piosenkę Gali „Freed From Desire”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Relację z programu można oglądać na stronie internetowej rozgłośni oraz na profilu Rock Radia i audycji „Ranne Kakao" na Facebooku.

W kolejnej audycji „Ranne Kakao Objazdowy Handel Galą" swój udział zapowiedziała Agnieszka Szulim, gwiazda TVN i TVN Style.

Tymon Tymański i Piotr Kędzierski „Kędzior” we wnętrzu autobusu AEC Routemaster, foto: Agora

Tymon Tymański, Piotr Kędzierski „Kędzior” i Rafał Masny oraz ekipa Rock Radia we wnętrzu autobusu AEC Routemaster, foto: Agora

AEC Routemaster, legendarny londyński autobus piętrowy, w barwach Rock Radia. Na zdjęciu Kuba Wojewódzki, Mikołaj Lizut, Tymon Tymański i Piotr Kędzierski „Kędzior”, foto: Agora


Pojawienie się w Rock Radiu cyklu „Ranne Kakao Objazdowy Handel Galą" wspiera promocja na antenie stacji i na stronie internetowej radia.
 
„Ranne Kakao" to poranna audycja Rock Radia, nadawana w godzinach 7:00-10:00. Jej prowadzący - Tymon Tymański i Piotr Kędzierski komentują bieżące wydarzenia, proponując słuchaczom dużą dawkę humoru i dobrej muzyki.

„Ranne Kakao Objazdowy Handel Galą” w Rock Radiu z piętrowego autobusu - zapowiedź:„Ranne Kakao” - emisja od poniedziałku do piątku o 7:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...