reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNK HD/NNK: Pakiet Ekstra HD i zmiany w ofercie [akt.]

dodano: 2015-04-09 15:37 | aktualizacja: 2015-05-12 01:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TNK

TNK HD Na stronie internetowej TNK HD pojawiła się informacja dotycząca zmian dla użytkowników ofert prepaid Telewizja n na kartę (NNK) i Telewizja na kartę HD (TNK HD) począwszy od 11 maja 2015 roku. Oficjalna informacja i dalsze szczegóły mają być opublikowane na dniach. Nowością będzie Pakiet Ekstra HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komunikat spółki Cyfrowy Dom:

Cyfrowy Dom Sp. z o.o. (Spółka) uprzejmie informuje, iż od dnia 11.05.2015 r. umożliwia Użytkownikom ofert Telewizja n na kartę i Telewizja na kartę HD doładowanie ww. ofert w ramach Pakietu Ekstra HD. Szczegółowa zawartość Pakietu Ekstra HD oraz szczegółowe zasady jego udostępniania dostępne pod adresem http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/.
Warunkiem aktywacji Pakietu Ekstra HD jest posiadanie dostępu do Pakietów, odpowiednio do oferty, Domowy HD i Premium HD albo Domowy HD i Domowy HD Premium.
Opłata dodatkowa za dostęp do Pakietu Ekstra HD wynosi 19,90 zł za m-c i będzie rozliczana zgodnie z Przewodnikami  po ofercie właściwymi dla wyżej wymienionych ofert.
Jednocześnie z dniem 11.05.2015r Spółka, wyłącza możliwość wykupienia doładowania na dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Family2.
Dla wpłat/doładowań zrealizowanych przed dniem 11.05.2015 r., w związku ze zmianami wdrożonymi przez nadawcę kanałów Canal+, Użytkownikom będzie udzielony dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport. Dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport będzie udzielony na okres na jaki Użytkownicy wykupili dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Family2.
Ewentualne reklamacje związane z zastąpieniem Canal+ Family2 kanałem Canal+ Sport, prosimy kierować do Cyfrowego Domu Sp. z o.o., w formie pisemnej, w terminie do dnia 11 czerwca 2015 r.

Grafika zamieszczona na stronie internetowej TNK HD


Zobacz szczegółowe warunki świadczenia Pakietu Ekstra HD (plik PDF)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...