reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Drużyna A” bez tajemnic w Discovery Channel

dodano: 2015-04-15 12:59 | aktualizacja: 2015-04-18 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA/satkurier.pl

Discovery Channel HD logo od marca 2014 roku Adam Savage i Jamie Hyneman zrobią wszystko aby oddzielić hollywoodzki mit od rzeczywistości. W najnowszej serii programów sprawdzają czy w kultowych scenach filmowych tkwi ziarno prawdy. Tym razem na warsztat trafią przygody członków „Drużyny A”. Ile prawdy kryje się w ich spektakularnych walkach dobra ze złem? W Discovery Channel ekipa programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów” przetestuje wybrane triki z superprodukcji sprzed lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterowie programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów” od kilkunastu lat niezłomnie poszukują prawdy w powszechnie znanych mitach. Adam i Jamie razem ze swoim zespołem, w skład którego wchodzą: Tory Belleci, Kari Byron oraz Grant Imahara, wnikliwie analizują zawartość fikcji w opowieściach, plotkach czy scenach filmowych. Jakie eksperymenty przeprowadzą tym razem? Dziesiąty sezon programu poświęcony jest kultowym scenom ze znanych hollywoodzkich produkcji.

Dirk Benedict, George Peppard, Dwight Schultz i Mr. T w serialu „Drużyna A”, foto: Polcast Television


Kto nie pamięta słynnej „Drużyny A” i potężnego sierżanta „B.A” Baracusa (Mr. T)? Serial NBC był w latach 80. ubiegłego wieku jedną z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych w USA, bijąc rekordy popularności i stając się w końcu jedną z ikon kultury masowej (więcej tutaj). Dodajmy, iż w Polsce był on emitowany w kanałach Polonia1 (obecnie jako P1) (więcej tutaj), Polsat i TVP1 (więcej tutaj).

Do historii przeszedł muzyczny motyw przewodni oraz bardzo wyraziści główni bohaterowie, którzy z humorem uparcie walczą z przestępczością. Każdy z odcinków naszpikowany był eksplozjami, kraksami samochodowymi i innymi katastrofami oraz scenami z użyciem różnorakiej broni. Czy niektóre triki mogą być wykonane w rzeczywistości? To idealne pytanie do ekspertów od efektów specjalnych!

Adam Savage i Jamie Hyneman oraz samochody GMC Vandura i Chevrolet Caprice w programie „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów”, foto: Discovery Networks CEEMEA


W kolejnym odcinku programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów”, Adam i Jamie sprawdzą czy naprawdę możliwe jest skonstruowanie dobrze funkcjonującej armaty z rzeczy znalezionych w stodole. Jaki będzie rezultat ich eksperymentu? Więcej do zobaczenia na Discovery Channel.

„Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Drużyna A” - premiera w niedzielę, 17 maja 2015 roku o 11:00 w Discovery Channel (Discovery Channel HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...