reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telekom Slovenije z odtwarzaczem od Viaccess-Orca

dodano: 2015-04-21 10:55 | aktualizacja: 2015-04-21 17:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telekom Slovenije

Telekom Slovenije Słoweński operator telekomunikacyjny Telekom Slovenije wybrał wielokrotnie nagradzane rozwiązanie Connected Sentinel Player Viaccess-Orca dla swojej nowej platformy multiscreen OTT TViN. Dzięki temu wieloplatformowemu odtwarzaczowi multimedialnemu z systemem zarządzania prawami cyfrowymi (DRM) dla premium VOD i treści na żywo, operatorzy i dostawcy treści mogą bezpiecznie dostarczać usługi OTT do wielu podłączonych do internetu urządzeń, w bardzo krótkim czasie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TViN jest obecnie dostępny dla abonentów Telekom Slovenije w Słowenii i jako usługa white-label w innych krajach w całym regionie Bałkanów.

Korzystając z odtwarzacza, Telekom Slovenije może chronić wszelkie treści TViN dostarczane do urządzeń z Androidem oraz iOS. Odtwarzacz Viaccess-Orca obsługuje Microsoft PlayReady jak również DRM, zatwierdzone przez wszystkie główne hollywoodzkie wytwórnie, zintegrowane z technologią odtwarzania mediów przez OnStream MediaPlayer+ VisualOn.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...