reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamknięto serwis e-screen.tv

dodano: 2015-04-23 10:56 | aktualizacja: 2015-04-24 10:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Dziennik Gazeta Prawna

e-screen.tv Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, na początku marca br. do siedziby firmy e-screen.tv w Szczecinie wkroczyli policjanci i prokuratorzy. Zabezpieczono sprzęt komputerowy z nielegalnymi treściami. Zatrzymano trzy osoby, którym postawiono zarzuty. Zdaniem śledczych, nielegalnie rozprowadzali oni sygnał stacji telewizyjnych, w tym transmisje sportowe (siatkarski mundial czy gale KSW) czy seriale fabularne (np. „Teoria wielkiego podrywu”, „Wataha”).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strona internetowa serwisu nie działa, a na profilu e-screen.tv na portalu społecznościowym Facebook od marca br. pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy użytkowników, którzy stracili dostęp do treści oferowanych przez ten serwis.

Plansza informująca o przerwie w działaniu serwisu e-screen.pl, foto: e-sreen.pl


To wydarzenie jest kolejnym przykładem walki z piractwem w Polsce. Przypomnijmy, iż np. w sierpniu ubiegłego roku małopolscy policjanci zlikwidowali działalność portalu udostępniającego „strumieniowo” hitowe materiały telewizyjne bez praw autorskich i dystrybucyjnych (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama