reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Walka z card sharingiem w kablówkach Rosji

dodano: 2015-04-24 10:29 | aktualizacja: 2017-06-13 12:27
autor: HP | źródło: cableman.ru

czaszka biała.jpg Rosyjski regulator rynku telekomunikacyjnego Roskomnadzor w ramach swoich działań antypirackich przygotowuje się do zwiększonej uwagi na operatorów kablowych. Celem jest przyjrzenie się nielegalnym działaniom card sharingu, podejmowanym przez operatorów rosyjskich sieci kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nasza antypiracka działalność nie będzie ograniczać się tylko do walki z piratami, pirackimi stronami, torrentami, itd. Dojdziemy też do sytuacji panujących wewnątrz sieci kablowych, przykładowo – umieszczonych serwerów z pirackimi produkcjami wewnątrz sieci kablowej bez dostępu do Internetu. Znajdziemy sposoby walki z piractwem kanałów, tzw. card sharingiem. Myślę, że wszyscy będziemy uważniejsi i bardziej będziemy przyglądać się pracy operatorów kablowych, ponieważ statystyka pokazuje zwiększone licencjonowanie niszowych kanałów kablowych

- wyjaśnił zastępca szefa Federalnej Służby Rosji ds. Nadzoru w dziedzinie Komunikacji, Technologii Informacyjnych i Komunikacji Masowej (w skrócie Roskomnadzor), Maksim Ksienzow.

Przy okazji zwrócił uwagę na to, że nie zawsze i nie wszystkie organy terytorialne Roskomnadzora są świadome, jakie kanały i w jakich kablówkach są rozpowszechniane w poszczególnych regionach Rosji, i jak często zmienia się ten wykaz kanałów z miesiąca na miesiąc.

No i oczywiście, oprócz powyższego będzie rozwijany system monitoringu masowych komunikacji, będziemy wzmacniać mechanizmy monitoringu stron i nie tylko zarejestrowanych środków masowego przekazu, ale i innych stron, które działają na terytorium Federacji Rosyjskiej

- podsuwał dalsze swoje wystąpienie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Card sharing


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...