reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Misja zdrowie” i nowe sezony seriali w maju w TVS

dodano: 2015-05-01 14:04 | aktualizacja: 2015-05-01 15:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS

TVS TV Silesia 7 lat Cieszące się dużą popularnością wśród widzów seriale: „Domek na prerii” i „Kameleon” w maju br. wracają na antenę TVS (TVS HD, TVS HD +1) w nowych sezonach (więcej tutaj). Wraca także poradnikowy program autorstwa Patrycji Tomaszczyk-Kindli - „Misja zdrowie”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2015 roku w TVS (TVS HD i TVS HD +1):

Michael Landon i Karen Grassle w serialu „Domek na prerii”, foto: TVS


„Domek na prerii”
emisja: w poniedziałki o 16:20, od wtorku do czwartku o 16:30, w soboty i niedziele o 7:55, w niedziele o 11:45 (w TVS HD +1 godzinę później)

„Domek na prerii” to serial przedstawiający losy małżeństwa Ingallsów (Charles i Caroline) oraz ich potomstwa (Mary, Laury, Carrie). Rodzina już na dobre zadomowiła się w miasteczku Walnut Grove w Minnesocie, gdzie wiedzie pełne przygód życie. Czy wzajemna miłość i dobroć pomogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu?

Andrea Parker i James Denton w serialu „Kameleon”, foto: TVS


„Kameleon”
emisja: w poniedziałki o 15:15, od wtorku do czwartku o 15:25, od poniedziałku do piątku o 21:50 (w TVS HD +1 godzinę później)

Wychowywany przez specjalną grupę zwaną Centrum, Jarod Russel stał się człowiekiem-kameleonem. Wytrenowano jego zmysły do tego stopnia, że jest w stanie przejmować osobowość innych ludzi. Jako dorosły człowiek uświadamia sobie, że został wykorzystany. Teraz postanawia zemścić się na przestępczej organizacji, posługując się swoimi umiejętnościami. Włada potężną siłą, która pomaga mu w walce z niesprawiedliwością i pozwala uciekać przed szukającymi go agentami Centrum. Ma również nadzieję na odzyskanie utraconej przed laty rodziny.

Gość programu „Misja zdrowie” i prowadząca Patrycja Tomaszczyk-Kindla, foto: TVS


„Misja zdrowie”
emisja: w soboty o 13:55, powtórki w niedziele o 7:15 i w piątki o 14:55

„Misja zdrowie” to popularna audycja o  szeroko pojętej tematyce prozdrowotnej. W programie pojawią się zarówno wątki stricte medyczne, jak i tematy z zakresu żywienia, medycyny estetycznej oraz spa&wellness. Z jednej strony pokazujemy nowoczesne oblicze medycyny, z drugiej zaś, zachęcamy naszych widzów do tego, aby zainteresowali się tematyką nieco lżejszą, jednak wciąż mającą istotny wpływ na nasze samopoczucie. Autorka programu Patrycja Tomaszczyk-Kindla obiecuje, iż nie zabraknie tematów związanych ze zdrowiem najmłodszych, jak również tematów realizowanych na życzenie widzów. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...