reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska Muzyka i FilmBox w NNK i TNK HD

dodano: 2015-05-07 10:10 | aktualizacja: 2015-05-07 10:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska

Kino Polska Muzyka Kanały Kino Polska Muzyka i FilmBox od 11 maja 2015 roku będą dostępne dla użytkowników ofert prepaid Telewizja na Kartę HD (TNK HD) i Telewizja n na kartę (NNK). Oba kanały, należące do grupy Kino Polska TV S.A., znajdą się w nowym pakiecie o nazwie Ekstra HD (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Ekstra HD - udostępniany za dodatkową opłatą 19,90 zł miesięcznie - będzie zawierał ponad 50 kanałów (w tym 23 HD). Użytkownicy będą mogli go aktywować za pomocą SMS-a lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Warunkiem korzystania z Pakietu Ekstra HD jest korzystanie z Pakietu Domowego HD (19,90 zł mies.) i Pakietu Premium HD (19,90 zł mies).

W ofercie Telewizji na Kartę HD i Telewizji n na kartę dostępne są także inne kanały z portfolio Kino Polska TV S.A.: Kino Polska w Pakiecie Domowym HD oraz FilmBox HD w Pakiecie Premium HD.

Kino Polska Muzyka to jedyny kanał muzyczny, który emituje wyłącznie polską muzykę. Stacja prezentuje największe przeboje polskich wykonawców z różnych dekad, w tym współczesne przeboje.  

FilmBox to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe z doborową obsadą aktorską. Na swojej antenie stacja emituje m.in. filmy nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...