reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z nową ofertą CANAL+

dodano: 2015-05-08 15:20 | aktualizacja: 2015-05-08 15:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Multimedia Polska Multimedia Polska od 11 maja br. udostępni abonentom swojej sieci dostęp do pełnej, powiększonej oferty CANAL+. Tym samym, do dotychczasowej oferty CANAL+ włączone zostaną 2 nowe kanały: CANAL+ Discovery HD oraz CANAL+ Sport 2 HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzenie do oferty Multimedia Polska dwóch nowych pakietów to konsekwencja rebrandingu przeprowadzonego przez nadawcę kanałów CANAL+. W związku z uruchomieniem nowej oferty CANAL+, w najbliższym czasie w ofercie Multimedia Polska pojawią się dwa nowe pakiety: CANAL+ Select (6 kanałów) i CANAL+ Prestige (8 kanałów). Dotychczasowi abonenci tej sieci uzyskają czasowy dostęp do pełnej oferty CANAL+ bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Jednocześnie Multimedia Polska informują, że w najbliższym czasie jej abonenci otrzymają pismo informujące o zmianach w ofercie CANAL+.

Pragniemy zwrócić uwagę, że udostępnienie w ramach sieci kablowych dwóch pakietów CANAL+ nie oznacza, że analogiczny krok zostanie poczyniony dla oferty nc+. Według nieoficjalnych informacji redakcji satkurier.pl, abonentom nc+ zaoferowany zostanie jeden pakiet CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 290 zł Więcej...
reklama