reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ w nowej odsłonie w UPC Polska

dodano: 2015-05-08 16:31 | aktualizacja: 2015-05-08 17:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Liberty Global

CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Discovery, CANAL+ i CANAL+ Seriale Jak informuje operator, wszyscy abonenci UPC Polska, którzy posiadają dowolny pakiet CANAL+, od poniedziałku, 11 maja br. będą mogli cieszyć się ośmioma kanałami z rodziny CANAL+, w tym nowymi CANAL+ Sport 2 i CANAL+  Discovery, a także odświeżonymi kanałami CANAL+ 1 i CANAL+ Seriale (więcej tutaj). Promocja potrwa do końca września br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje operator, od 1 czerwca br. w sprzedaży pojawią się nowe pakiety CANAL+. Do tego czasu pakiety sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach.

Z okazji 20-lecia działalności w Polsce CANAL+ rozszerza ofertę premium z sześciu do ośmiu kanałów. Będzie ona obejmowała zarówno nowe, jak i odświeżone kanały, np. CANAL+ Discovery czy CANAL+ Seriale. Jak zapewnia nadawca, pełne odnowione portfolio będzie w jeszcze większym stopniu odpowiadało na potrzeby polskiego widza. Wszystkie z powyższych kanałów, z wyłączeniem sportowych, nie będą w ogóle nadawały reklam.

Nowy kanał CANAL+ Discovery pokaże m.in. premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych, w tym 120 godzin polskich produkcji w najwyższej jakości.

CANAL+ Sport i nowy kanał CANAL+ Sport 2 będą dwoma uzupełniającymi się kanałami pokazującymi najpełniejszą ofertę sportową na rynku. Z kolei CANAL+ Seriale (dawniej CANAL+ Film 2) jest odpowiedzią na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. Będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale. CANAL + 1 będzie specjalnym kanałem telewizyjnym dla osób, które nie zdążą na premierę programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w CANAL+ 1 (dawniej CANAL+ Family 2) godzinę później, niż w CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama