reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ w nowej odsłonie w UPC Polska

dodano: 2015-05-08 16:31 | aktualizacja: 2015-05-08 17:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Liberty Global

CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Discovery, CANAL+ i CANAL+ Seriale Jak informuje operator, wszyscy abonenci UPC Polska, którzy posiadają dowolny pakiet CANAL+, od poniedziałku, 11 maja br. będą mogli cieszyć się ośmioma kanałami z rodziny CANAL+, w tym nowymi CANAL+ Sport 2 i CANAL+  Discovery, a także odświeżonymi kanałami CANAL+ 1 i CANAL+ Seriale (więcej tutaj). Promocja potrwa do końca września br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje operator, od 1 czerwca br. w sprzedaży pojawią się nowe pakiety CANAL+. Do tego czasu pakiety sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach.

Z okazji 20-lecia działalności w Polsce CANAL+ rozszerza ofertę premium z sześciu do ośmiu kanałów. Będzie ona obejmowała zarówno nowe, jak i odświeżone kanały, np. CANAL+ Discovery czy CANAL+ Seriale. Jak zapewnia nadawca, pełne odnowione portfolio będzie w jeszcze większym stopniu odpowiadało na potrzeby polskiego widza. Wszystkie z powyższych kanałów, z wyłączeniem sportowych, nie będą w ogóle nadawały reklam.

Nowy kanał CANAL+ Discovery pokaże m.in. premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych, w tym 120 godzin polskich produkcji w najwyższej jakości.

CANAL+ Sport i nowy kanał CANAL+ Sport 2 będą dwoma uzupełniającymi się kanałami pokazującymi najpełniejszą ofertę sportową na rynku. Z kolei CANAL+ Seriale (dawniej CANAL+ Film 2) jest odpowiedzią na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. Będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale. CANAL + 1 będzie specjalnym kanałem telewizyjnym dla osób, które nie zdążą na premierę programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w CANAL+ 1 (dawniej CANAL+ Family 2) godzinę później, niż w CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama