reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Axcent PVR - odbiornik z twardym dyskiem

dodano: 2002-04-27 04:06 | aktualizacja: 2002-04-27 04:06
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Firma Axcent Media AG z Paderborn w Niemczech, jako jedna z pierwszych w Europie, wprowadza na rynek tzw. PVR - Personal Video Recorder.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Axcent została założona w 1992 roku i od początku ściśle współpracuje z Uniwersytetem w Paderborn. Działa także na rynku Wielkiej Brytanii jako oddział pod nazwą AXTechnology Ltd. W Axcent pracuje ponad 100 osób. www.axcent.de

Pierwszą firmą, która zdecydowała się na wykupienie od Axcent licencji na PVR był niemiecki potentat elektroniczny - Grundig. Ich produkt - Selexx - jest jednym z pierwszych PVR na rynku niemieckim. Do końca roku będzie dostępny tylko w Niemczech, ale wkrótce ma trafić do kolejnych krajów europejskich - w pierwszej kolejności na Wyspy Brytyjskie.

Odbiornik Axcent był prezentowany podczas wystawy CeBIT 2001 na stoisku SES Astra/Astra-Net w hali 17 oraz jako Selexx w hali 26 przez Grundiga, w hali 12-Fujitsu i w hali 17-Oneline AG.

Szczegółowy opis odbiornika Axcent vel Selexx będzie można przeczytać w magazynie SAT Kurier 2/2001, który ukaże się na przełomie kwietnia i maja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...