reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kozicki prezesem HBO Polska

dodano: 2015-05-21 11:52 | aktualizacja: 2015-05-21 12:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO/Onet

HBO Michał Kozicki obejmie stanowisko prezesa HBO Polska. Z HBO Kozicki związany jest od 2004 roku, od początku w dziale sprzedaży, a od 2011 roku na stanowisku dyrektora działu. Wcześniej pracował jako Sales Manager w Microsoft Business Solution Education Center.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Kozicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.

Michał Kozicki - prezes HBO Polska

Przez ponad dziesięć lat pracy w HBO Michał potwierdził swoje znakomite umiejętności w zakresie zarządzania i sprzedaży. Bardzo się cieszę, że obejmie stanowisko prezesa HBO Polska i wspólnie będziemy realizować kolejne projekty

– stwierdziła Linda Jensen, prezes HBO Europe.


Michał Kozicki zastąpi na stanowisku Aleksandra Kutelę, który odchodzi z firmy, by z początkiem sierpnia 2015 roku objąć funkcję dyrektora generalnego Grupy Onet.pl (więcej tutaj).

Stanowisko dyrektora sprzedaży obejmie Michał Walewski. Będzie odpowiedzialny za dystrybucję kanałów HBO i Cinemax, oraz zarządzanie działem sprzedaży. Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. W HBO pracuje od 2008 roku w dziale sprzedaży, aktualnie na stanowisku Senior National Key Account Manager.

Michał Walewski - dyrektor sprzedaży HBO Polska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama