reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTL Radomsko na satelicie: parametry? Od kiedy?

dodano: 2015-05-27 10:59 | aktualizacja: 2015-05-28 23:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/forum.satkurier.pl (monter1981)/satkurier.pl

NTL Radomsko Niezależna Telewizja Lokalna Grupa TVN 18 maja br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła dokonać zmiany w obowiązującej koncesji naziemnej kanału NTL Radomsko (Grupa TVN) poprzez dodanie zapisu o rozpowszechnianiu stacji w sposób rozsiewczy satelitarny. Program tej telewizji mogą obecnie oglądać bezpłatnie odbiorcy naziemnego multipleksu lokalnego (MUX L3) w okręgu radomszczańsko-częstochowskim i abonenci wybranych sieci kablowych i IPTV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z zapisami koncesji, NTL Radomsko powinien rozpocząć nadawanie na satelicie nie później niż 1 miesiąc od daty rozszerzenia koncesji. Do tego czasu może prowadzić emisję testową.

NTL Radomsko pojawi się na satelicie. Na zdjęciu Monika Cisowska w programie NTL Radomsko „Kurier”, foto: TVN


Parametry techniczne zawarte w dokumencie koncesyjnym:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Stacja nadaje od 1994 roku. Od 2005 roku należy do Grupy TVN. Na początku 2015 roku KRRiT przedłużyła stacji koncesję do 2025 roku (więcej tutaj). Jednocześnie pojawiły się doniesienia, iż nadawca chce umieścić swój kanał także w przekazie satelitarnym (więcej tutaj). Dodajmy, iż o możliwości pojawienia się kanału NTL Radomsko na satelicie satkurier.pl pisał w 2013 roku (więcej tutaj).

NTL Radomsko to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, sportowe, rozrywkowe i poradnikowe.

Za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), poza NTL Radomsko i TTV HD, są aktualnie dostępne wszystkie stacje telewizyjne związane z Grupą TVN. Są obecne w pakietach platform nc+, Orange TV i Cyfrowy Polsat. Dodatkowo kanał Telezakupy Mango 24 jest dostępny w niekodowanym przekazie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...