reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV HD za wersję SD w sieci Sat Film

dodano: 2015-05-29 15:25 | aktualizacja: 2015-05-29 18:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film SatFilm Operator sieci Sat Film z Włocławka poinformował, iż od 1 czerwca br. w ofercie tej sieci znajdzie się Fokus TV HD. Stacja zastąpi w pakietach kanał Fokus TV w standardowej rozdzielczości, do którego dostęp abonenci mają od 28 kwietnia 2014 roku, czyli od dnia startu stacji (więcej tutaj). Fokus TV HD uruchomiono 21 października 2014 roku (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nastąpi także przesunięcie francuskojęzycznego kanału TV5 Monde; w dotychczasowym miejscu jego nadawania pojawi się czarny obraz. Aby kanał ponownie się pojawił należy przestroić odbiornik tv lub dekoder - informuje ponadto operator.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Sat Film poszerzyła się już o takie kanały jak Ipol TV (więcej tutaj), PULS 2 HD, TVN Fabuła HD (więcej tutaj), Love (spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. Marcina Hoszowskiego) (więcej tutaj) i Adventure HD (więcej tutaj). Dodajmy, iż PULS 2 HD również - tak jak Fokus TV HD - zastąpił w pakietach swój odpowiednik w standardowej rozdzielczości (wersje SD i HD tej stacji mają identyczne ramówki).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...