reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nawet 7 kanałów HD w multipleksie DVB-T2

dodano: 2015-06-01 20:25 | aktualizacja: 2015-06-02 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: DVB

DVB-T2_terr_logo.jpg Odwiedzający konferencję i wystawę BroadcastAsia2015 (2-6 czerwca, Singapur) nie powinni przegapić okazji odwiedzenia stoiska konsorcjum Digital Video Broadcasting (DVB), na którym odbędzie się pokaz transmisji multipleksu DVB-T2 z siedmioma kanałami HD w kompresji HEVC.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Większość państw w regionie Azji i Pacyfiku zdecydowała się już wdrożyć albo DVB-T, albo DVB-T2, więc jest to doskonała okazja dla odwiedzających BroadcastAsia, aby odwiedzić stoisko DVB i zobaczyć na własne oczy transmisję 7 strumieni HD z kompresją HEVC w jednym multipleksie 8 MHz DVB-T2. Jak zapewnia DVB, dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów, dobry odbiór jest możliwy zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Co więcej sygnał może być odbierany zarówno na stacjonarnych jak i przenośnych urządzeniach.

Ponadto DVB zaprasza na konferencje i prezentacje „Digital Broadcasting - Standards, Technologies & Implementation”, „Updates on the Latest DVB Activities”, „Sharing Practical Lessons and Experiences in Deploying DVB-T2”, „DVB-UHDTV, Going Beyond HD”, „DVB-S2X, Readying for a New Decade of Successful Digital Satellite Broadcasting”, „DVB-S2X and 4K - An Industry in Transition” oraz „The Future of DTT Technologies”.

DVB-T2 to następca dobrze znanego na polskim rynku standardu DVB-T. Daje co najmniej 50% większą wydajność niż jakikolwiek inny standard naziemnej telewizji cyfrowej. Pozwala na emisję kanałów SD, HD, UHD, mobilnej telewizji, radia lub ich kombinacji. DVB-T2 zostało przyjęte lub wdrożone w 70 krajach.

DVB zrzesza ponad 200 nadawców, producentów, operatorów sieci, programistów, regulatorów i innych podmiotów z całego świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama