reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT KRAK 2015 z patronatem UKE i Prezydenta Majchrowskiego

dodano: 2015-06-02 15:18 | aktualizacja: 2015-06-03 12:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

SAT KRAK 2015 W czwartek i piątek, 8 i 9 października 2015 roku w Hotelu Galaxy w Krakowie odbędzie się 11. edycja wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK. W tym roku, po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie wystawa SOLAR KRAK. Na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem pragniemy zaprosić do współpracy wszystkie zainteresowane strony - sponsorów, wystawców i patronów medialnych, a także informujemy o uzyskanych do tej pory patronatach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z przyjemnością informujemy, że wystawę SAT KRAK 2015 honorowym patronatem objęła Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj. - Organizowana po raz kolejny wystawa ma ugruntowaną pozycję cenionego wydarzenia z dziedziny rozwoju i przyszłości rynku telewizji cyfrowej w Polsce. Poprzednie edycje potwierdziły potrzebę spotkań, podczas których grono specjalistów ma możliwość prezentacji najnowszych trendów na rynku telewizji cyfrowej i dyskusji na temat kierunków jej rozwoju w Polsce - czytamy w oficjalnym piśmie Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Również Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wyraził zgodę na objęcie wystawy SAT KRAK 2015 swoim honorowym patronatem. W uzasadnieniu czytamy, iż Pan Prezydent z zainteresowaniem przyjął informację o kolejnej edycji wydarzenia i wzorem minionych wyraził zgodę na objęcie go swym honorowym patronatem.

Głównym patronem medialnym wystawy SAT KRAK 2015 jest magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier. Swoje wsparcie medialne zadeklarowała także TVP Kraków. - Dziękujemy serdecznie za złożoną ofertę współpracy dotyczącą projektu. Telewizja Kraków przyjęła z zainteresowaniem Państwa propozycję i deklaruje patronat medialny.Organizatorem wystawy SAT KRAK 2015 jest firma AMAEL.

Więcej informacji na temat wystawy SAT KRAK 2015 można znaleźć na stronie internetowej www.satkrak.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...