reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezentacja TBN Polska społeczności żydowskiej

dodano: 2015-06-05 13:59 | aktualizacja: 2015-06-05 16:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska/satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network  od lutego 2015 roku Jak poinformował właśnie nadawca szykującego się do startu kanału TBN Polska, 24 lutego 2015 roku miała miejsce międzynarodowa konwencja honorująca organizację Helping Hand Coalition oraz międzynarodową organizację Marsz Pamięci. Uroczystość odbyła się w Jerozolimie, w Knesecie, gdzie przewodniczył dr Andrzej Gąsiorowski. Celem było oddanie honoru ocalałym z Holocaustu oraz Izaakowi Goldfingerowi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na uroczystości obecny był prezes TBN Polska Krzysztof Rompa. - Miał przyjemność przedstawić telewizję TBN Polska przed szerokim gronem społeczności żydowskiej i przedstawicieli międzynarodowych organizacji. Jako jedna z nielicznych telewizji TBN Polska będzie przedstawiać prawdziwy świat Izraela. Za wybitną pomoc i szerokie wsparcie dla Izraela oraz podtrzymywanie pamięci o Holocauście, na ręce prezesa została złożona nagroda w postaci wyjątkowej Księgi oraz dyplom uznania. Telewizja TBN Polska będzie regularnie przedstawiać programy o Izraelu i narodzie Izraela - informuje nadawca.

Na ręce prezesa TBN Polska została złożona nagroda w postaci wyjątkowej Księgi oraz dyplom uznania, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Według wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, TBN Polska rozpocznie nadawanie w listopadzie br. (więcej tutaj) Stacja ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. W ofercie mają znaleźć się filmy, reportaże, programy muzyczne, podróżnicze, edukacyjne, biznesowe, dla dzieci i religijne. Przypomnijmy, iż pierwsze informacje o TBN Polska pojawiły się pod koniec ubiegłego roku (więcej tutaj). Właścicielem TBN Polska jest Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska.

Kanał TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Network, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Kanał TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Siedzibą TBN jest miasto Costa Mesa (California) w USA. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to 29 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...