reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ostrzeżenie dla klientów TK Chopin

dodano: 2015-06-10 19:16 | aktualizacja: 2015-06-10 19:24
autor: studiolitek | źródło: TK Chopin

TVK Chopin Operator Telewizji Kablowej Chopin (TK Chopin) z Wejherowa informuje, iż w ostatnim czasie swoją działalność zaczęli oszuści podszywający się pod pracowników operatora, którzy informują o zmianie numerów telefonów dla abonentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator w komunikatach informuje, że Telewizja Kablowa Chopin nie planuje w najbliższym czasie zmiany numerów telefonicznych dla swoich abonentów - informacje takie są nieprawdziwe i są przekazywane przez osoby niezwiązane z Telewizją Kablową Chopin.

Warto dodać, iż jest to kolejne takie działanie w tym roku, gdyż 19 marca br. na kilka minut przed godziną 16:00 operator Telewizji Kablowej Chopin otrzymał informacje o dwóch mężczyznach, którzy podszywali się pod pracowników tej sieci. Oszuści namawiali klientów do zapłaty 400 zł. Dzięki szybkiej reakcji policji, mężczyzn udało się złapać na gorącym uczynku (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...