reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wyłącz rutynę z Pirowskim” w Esce TV i Radiu Eska

dodano: 2015-06-13 12:39 | aktualizacja: 2015-06-13 15:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Eska TV Logo Z początkiem czerwca br. w ramach kampanii promocyjnej marki Kinder Maxi King (Ferrero Polska Commercial), Eska wystartowała z crossmediową akcją specjalną pod hasłem „Wyłącz rutynę z Pirowskim”. Akcja prowadzona jest w Radiu Eska, Esce TV, na eska.pl, EskaGO.pl oraz na fanpagach Radia Eski i Eski TV na Facebooku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach akcji Eski i Kinder Maxi King pod hasłem „Wyłącz rutynę z Pirowskim” ogłoszony został konkurs, w którym słuchacze Radia Eska mają za zadanie zrobić zdjęcie, przedstawiające ich oryginalny sposób na łamanie rutyny, a następnie zamieścić je na specjalnej podstronie konkursowej na Eska.pl. Autorów najciekawszych zdjęć wybierze Janek Pirowski, gospodarz wieczornego pasma Radia Eska, co ogłosi na antenie radia podczas „imprESKI”. Codziennie będzie wygrywać jedna osoba (w piątki osoba wyłoniona bezpośrednio ze strony eska.pl). Pod koniec tygodnia 5 zwycięzców w towarzystwie Janka Pirowskiego będzie miało okazję złamać rutynę, biorąc udział w jednej z wybranych aktywności: jazda po torze samochodem wyścigowym, ewolucje powietrzne we flyspocie (symulatorze swobodnego spadania), mecz bubble football, przejazd wakeboardem, przelot flyboardem.

Konkurs na antenie radia potrwa 4 tygodnie. Od 13 czerwca br. na antenie kanału Eska TV w każdą sobotę o godzinie 12:00 widzowie będą mogli zobaczyć godzinny program „Wyłącz rutynę z Pirowskim”, składający się z materiałów wideo zrealizowanych podczas udziału zwycięzców konkursu radiowego w niecodziennych, łamiących rutynę aktywnościach Eski i Maxi King.

Na eska.pl znaleźć można zdjęcia uczestników konkursu oraz materiały wideo typu making of z każdego odcinka programu.

Akcja „Wyłącz rutynę z Pirowskim” wsparta będzie działaniami promocyjnymi na EskaGO.pl, a także na profilach na Facebooku Radia Eska i Eski TV. Za kreację i koordynację działań odpowiada Pracownia Kreatywna oraz Dział Handlowy, działające w ramach Grupy ZPR Media. Projekt został zrealizowany przy współpracy z domem mediowym Vizeum Polska. Sponsorem konkursu jest firma Ferrero Polska Commercial, producent Kinder Maxi King.

„Wyłącz rutynę z Pirowskim” - emisja w soboty (od 13 czerwca 2015 roku) o 12:00 w kanale Eska TV; „imprESKA” - emisja od niedzieli do piątku o 20:00 i w soboty o 18:00 w Radiu Eska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...