reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska nagrywa własne programy

dodano: 2015-06-15 07:21 | aktualizacja: 2015-06-15 08:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska/satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network  od lutego 2015 roku Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska, nadawca szykującego się do startu kanału TBN Polska, poinformowała, iż w lipcu br. rozpocznie produkcję programów „Młodzieżowa lista przebojów”, „Nastoletnie mamy w potrzebie”, „Wyznania gwiazd” i „Niewidzialna młodzież” dla tej stacji. Planowany termin uruchomienia nowej telewizji to listopad br. (więcej tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Siedzibą TBN jest miasto Costa Mesa (California) w USA. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to 29 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.

Kanał TBN Polska ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska szykuje się do startu kanału TBN Polska, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Kanał TBN Polska ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. W ofercie mają znaleźć się filmy, reportaże, programy muzyczne, podróżnicze, edukacyjne, biznesowe, dla dzieci i religijne. Przypomnijmy, iż pierwsze informacje o TBN Polska pojawiły się pod koniec ubiegłego roku (więcej tutaj). W lutym br. nadawca zaprezentował kanał społeczności żydowskiej w Izraelu (więcej tutaj).

Dodajmy, iż pod koniec ubiegłego roku nadawca informował, iż stacja będzie dostępna na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E), ale miał też prowadzić rozmowy w sprawie pojawienia się kanału na satelicie Astra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...