reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio w wakacyjnej odsłonie

dodano: 2015-06-19 15:15 | aktualizacja: 2015-06-19 15:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) przygotowało wakacyjną ramówkę - w programie stacji na lipiec i sierpień br. pozostają najpopularniejsze audycje, czyli „Ranne kakao” oraz „Książę i żebrak”, a dodatkowo w soboty można słuchać „Rock Radia na trawie” czyli przewodnika po największych festiwalach i wydarzeniach tego lata.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tymon Tymański, Piotr Kędzierski, Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut w tym roku wakacje spędzą w pracy - prowadzone przez nich programy będą nadawane także w lipcu i sierpniu. „Ranne kakao” pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-10:00, a programu „Książę i żebrak” można będzie słuchać w Rock Radiu tradycyjnie w godz. 12:00-14:00.

Dodatkowo, jak co roku, w wakacyjnej ramówce stacji znalazła się audycja „Rock Radio na trawie”, która przedstawia informacje o największych i najciekawszych wydarzeniach muzycznych lata. W każdą sobotę lipca i sierpnia br. w godz. 16:00-20:00 na antenie pojawią się goście, wywiady, zapowiedzi i relacje, a słuchacze będą mogli wygrać bilety, zaproszenia i karnety na imprezy muzyczne.

Agnieszka Sielańczyk zaprasza na „Rock Radio na trawie”, foto: Agora


Częścią każdej audycji „Rock Radio na trawie” będzie cykl „Spragnieni lata” - w 7 polskich miastach odbędzie się 7 koncertów artystów zaproszonych przez Tymona Tymańskiego i markę Cydr Lubelski. Wśród nich są m.in. Skubas, Julia Marcell i Xxanaxx. Trzecia edycja trasy „Spragnieni lata” rozpocznie się koncertem w Warszawie (21 czerwca br.). Kolejne występy odbędą się w Łodzi (11 lipca br.), Krakowie (25 lipca br.), Wrocławiu (31 lipca br.), Poznaniu (22 sierpnia br.), Sopocie (29 sierpnia br.) i Lublinie (19 września br.).

„Rock Radio na trawie” nadawane jest już od połowy czerwca br. Aktualnie audycja patronuje akcji H&M Loves Music. W każdy piątek i sobotę czerwca br. w godz. 20:00-21:00 Rock Radio nadaje na żywo ze studia na nadwiślańskiej plaży w Warszawie. W klubach Pomost 511 oraz Temat Rzeka z koncertami występują artyści z Polski i z zagranicy, m.in. Kamp!, The Dumplings, Wojtek Mazolewski, Natalia Przybysz, Riva Starr oraz Last Robots.

W lipcu br. na antenie Rock Radia pojawi się też Studio Festiwalowe Jarocin 2015, nadawane w ramach audycji „Propaganda” (w godz. od 17:00-20:00), a w dniach 17,18 i 19.lipca br. - czyli podczas festiwalu - stacja będzie nadawać program z Jarocina od godz. 16:00 (więcej tutaj).

Wakacyjne propozycje Rock Radia będą promowane na antenie stacji i jej stronie internetowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...