reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun Media zapowiada start nowych stacji

dodano: 2015-06-24 17:35 | aktualizacja: 2015-06-24 19:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: 4fun Media/satkurier.pl

4fun.tv 4fun tv 4 fun tv 4fun Hits 4fun Fit&Dance 4fun Fit & Dance 4fun Media 4 fun Media 25 czerwca br. dotychczasowe stacje grupy 4fun Media zmienią swoje nazwy - TV.Disco przekształci się w 4fun Fit & Dance a Mjuzik.tv w 4fun Hits (więcej tutaj i tutaj). Jak czytamy w komunikacie nadawcy, tylko na trzech antenach 4fun będzie najwięcej muzyki. I to jakiej! Nastała era pierwszej społecznościowej telewizji muzycznej. 4fun przez całe lato trzyma rękę na muzycznym pulsie. Ramówkę wypełnią nowości, ale także najlepsza muzyka, dla młodych ciałem i duchem. - Od teraz mamy trzy kanały do wyboru, co daje nam jeszcze więcej muzyczności - zapewnia Hubert Augustyniak, dyrektor muzyczny 4fun Media S.A.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według zapowiedzi nadawcy, w 4fun Fit & Dance pojawi się muzyka taneczna idealna do ćwiczeń w ciągu dnia i popołudniem, a wieczorem nakręcająca nie jedną imprezę. 4fun Hits zagra zarówno sprawdzone przeboje, które zniknęły z anteny kanału 4fun.tv, jak i nowe utwory, które spodobają się ciut starszym widzom. 4fun.tv to jak zwykle premia nowości, numery jeden z 34. krajów świata i znane pasmo „Chcesz? Masz!” w nowej, wieczornej odsłonie. To nie koniec nowości. „Zostań gwiazdą fejsa i TV” - to propozycja 4fun.tv w dni powszednie o godzinie 15:00. Tu widzowie mogą zapowiedzieć klip nagrywając wideo za pomocą aplikacji nadawcy, zadedykować teledysk, czy wyświetlić selfie na ekranie podczas ulubionego klipu.

Ola Ciupa, Neen, Nina Cieślińska „Lady Nina”, Bogusław Linda, Dandris i Jacek Januszko promują zmiany w 4fun Media, foto: 4fun Media

 

- Z kanału 4fun.tv absolutnie nie znikną hity - zapewnia Hubert Augustyniak. - Wybraliśmy nazwę Hits dla siostrzanego kanału, bo pozwala nam ona na dość szerokie poruszanie się po muzyce, zarówno jeśli chodzi o gatunki, jak też o rok produkcji klipów. W weekendy pasmem „Pobudka w...” chcemy zaprosić nieco starszych widzów, by przypomnieli sobie lubiane przeboje. W piątkowe i sobotnie wieczory również będzie można pobawić się z nami przy dobrze sprawdzonych klasykach. Format Hits jest niezwykle pojemny i nie wykluczamy kolejnych zmian programowych na potrzeby ramówki jesiennej - dodaje.


Obok wymienionych stacji, w portfolio nadawcy jest także internetowy RBL.TV. Do 4fun Media należy również firma Program, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych (m.in. takich jak: 4fun.tv, TV.Disco, Mjuzik.tv, Family Sport, English Club, Da Vinci Learning). Firma Nova Group LTD, posiadająca większościowy pakiet akcji 4fun Media S.A., jest też właścicielem Screen Network S.A., lidera polskiego rynku zewnętrznej komunikacji cyfrowej (określanego skrótem: DOOH-Digital Out-Of-Home) prowadzonej z wykorzystaniem systemu Digital Signage (zewnętrzne ekrany usytuowane w miastach, emitujące materiały filmowe, w tym z kanałów 4fun Media, i reklamy).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...