reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska rozpoczyna nabór prezenterów

dodano: 2015-06-25 07:02 | aktualizacja: 2015-06-25 09:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska/satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network  od lutego 2015 roku Jak poinformowała Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska, nadawca szykującego się do startu kanału TBN Polska, w czwartek, 25 czerwca br. w Rumii, siedzibie TBN, odbędzie się casting. - Jest to casting wraz z rozmową kwalifikacyjną dla osób, które chcą z nami współpracować, zostać statystami, modelami bądź prowadzącymi programy telewizyjne - czytamy w ogłoszeniu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TBN Polska ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. W ofercie mają znaleźć się filmy, reportaże, programy muzyczne, podróżnicze, edukacyjne, biznesowe, dla dzieci i religijne. W lipcu br. rozpocznie się produkcja programów „Młodzieżowa lista przebojów”, „Nastoletnie mamy w potrzebie”, „Wyznania gwiazd” i „Niewidzialna młodzież” dla tej stacji (więcej tutaj). Planowany termin uruchomienia nowej telewizji to listopad br. (więcej tutaj)

Kanał TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Przypomnijmy, iż pierwsze informacje o TBN Polska pojawiły się pod koniec ubiegłego roku (więcej tutaj). W lutym br. nadawca zaprezentował kanał społeczności żydowskiej w Izraelu (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...