reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Gazeta Wyborcza” z filmem „Disco polo” na DVD

dodano: 2015-06-26 15:07 | aktualizacja: 2015-06-28 21:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Agora W piątek, 26 czerwca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić premierowe wydanie „Disco polo” na płycie DVD. To film, który w zaledwie 10 dni od premiery kinowej zobaczyło ponad 550 tysięcy widzów (więcej tutaj). Jednocześnie swoją premierę będzie miał także specjalny pakiet, dostępny w regularnej sprzedaży, w którym znajdzie się film na płycie DVD oraz ścieżka dźwiękowa na płytach CD i DVD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szalone lata 90. ubiegłego wieku, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami - żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. - „Disco polo” to szalony wodewil, thriller, romans i film drogi, a wszystko podane z lekkością i w oparach absurdu - czytamy w komunikacie.

W rolach wschodzących gwiazd disco występują: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało - jedni z najbardziej uznanych artystów młodego pokolenia, którym towarzyszą wybitni aktorzy, m.in.: Tomasz Kot, Iwona Bielska, Jacek Koman, Janusz Chabior, Juliusz Chrząstowski, Rafał Maćkowiak i Mariusz Drężek. Gościnnie wystąpili najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo: Radosław Liszewski, Tomasz Niecik i Robert Klatt.

Dawid Ogrodnik, Joanna Kulig, Tomasz Kot i Piotr Głowacki na okładkach płytowych wydawnictw, foto: Agora


Wydanie „Gazety Wyborczej” z książką i płytą DVD jest promowane: w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metro” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

W piątek, 26 czerwca br. swoją premierę ma także specjalne wydanie, zawierające film „Disco polo” na płycie DVD wraz ze ścieżką dźwiękową z filmu na płytach CD i DVD. Na płycie, oprócz filmu, znajdzie się też teledysk oraz relacja z prac nad filmem. Cena pakietu to 29,99 zł.

Płyta CD zawiera największe przeboje disco polo w nowych aranżacjach, opracowane specjalnie na potrzeby filmu. Aktorzy zaśpiewali je jako filmowa grupa pod nazwą „Laser”. W rolę lidera zespołu „Atomic” wcielił się Rafał Maćkowiak, a Joanna Kulig zaśpiewała jako diwa muzyki disco polo Gensonina.

Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazło się 15 piosenek - prawdziwych evergreenów gatunku disco polo. Wplecione w fabułę filmu, stanowią zaskakujący, często także przewrotny komentarz do wydarzeń rozgrywających się na ekranie.

Producentem filmu jest Alvernia Studios, koproducentami tytułu są Agora i TVN, a dystrybutorem kinowym - spółka Next Film, należąca do Grupy Helios (Agora).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...