reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

HotSpot Bus od sieci Sat Film

dodano: 2015-06-29 02:31 | aktualizacja: 2015-06-29 02:40
autor: studiolitek | źródło: satfilm.pl

SatFilm Sat Film sztuka Łączenia logo 2015 Operator kablowy Sat Film uruchomił usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu w oznaczonych autobusach komunikacji miejskiej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Włocławku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa HotSpot Bus dostępna jest dla osób nie będących abonentami sieci Sat Film, a także Abonentów, którzy nie pozostają w opóźnieniu z zapłatą wymagalnych należności na rzecz Operatora.

W celu nawiązania połączenia z Internetem w komunikacji miejskiej Użytkownik musi znajdować się w autobusie z oznaczeniem informującym o dostępności HotSpot Bus, w zasięgu sieci HOTSPOT_BUS oraz dysponować urządzeniem wyposażonym w prawidłowo działającą bezprzewodową kartę sieciową standardu IEEE 802.11b, 802.11g lub 802.11n (pasmo 2,4 GHz).

W urządzeniu należy włączyć interfejs WiFi i wykryć dostępne sieci. Następnie wybrać sieć z SSID „HOTSPOT_BUS” i przeprowadzić proces autoryzacji. Proces autoryzacji polega na wpisaniu loginu i hasła.

Jednorazowy dostęp do usługi HotSpot Bus nie może być dłuższy niż 30 minut, po tym czasie połączenie zostanie automatycznie rozłączone. Usługa HotSpot Bus będzie dostępna po ponownym zalogowaniu się. Zmiana zalogowanego urządzenia jest możliwa po zakończeniu aktywności poprzedniego urządzenia.

Login i hasło dostępu do HotSpot Bus udostępniane są Użytkownikowi zgodnie z regulaminem „Kod dostępu przez SMS” i uprawniają do korzystania z usługi z jednego urządzenia w jednym czasie. Opłata za 30-to dniowy dostęp do usługi HotSpot Bus wynosi 23,37 zł z VAT, natomiast abonenci Operatora, korzystający z Usług ruchomych lub Usługi Internet uprawnieni są do pobrania loginu i hasła dostępu do usługi HotSpot Bus za pośrednictwem eBOA o wydłużonym 90-cio dniowym terminie dostępu i promocyjnej opłacie za usługę wynoszącej 0 zł.

Dodatkowe informacje dostępne po adresem: http://satfilm.pl/index.php/internet/hotspot-bus


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...