reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

75 HotSpotów od Sat Film we Włocławku

dodano: 2015-07-03 05:02
autor: studiolitek | źródło: satfilm.pl

SatFilm Sat Film sztuka Łączenia logo 2015 Operator kablowy Sat Film z Włocławka 1 lipca 2015 roku uruchomił 75 Hot Spotów na terenie Włocławka w ramach projektu HotSport City. Aby skorzystać z usługi wystarczy zalogować się w e-BOA i pobrać kod dostępu, tak jak to ma miejsce w HotSpot Busach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla Abonentów Internetu i usług mobilnych Sat Film-u dostęp jest bezpłatny. Zasięg każdego z nadajników to około 100-150 metrów. Dostęp do p2p jest zablokowany, tak jak ma to miejsce w HotSport Bus. Lokalizację punktów z nadajnikami można znaleźć na stronie mapa.satfilm.pl. Całość kosztów związanych z uruchomieniem nowych punków dostępowych poniósł Sat Film.

Warto dodać że parę dni wcześniej Sat Film uruchomił usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu w oznaczonych autobusach komunikacji miejskiej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Włocławku (więcej informacji).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...