reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Handlarze” 3 z Hubertem Urbańskim jesienią w TTV

dodano: 2015-07-05 15:56 | aktualizacja: 2015-07-05 19:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Scripps Networks Interactive

TTV Handlarze Rozpoczęły się zdjęcia do 3. serii „Handlarzy” (więcej tutaj). Jesienią br. w TTV zobaczymy Huberta Urbańskiego w zupełnie nowej odsłonie wraz z nowymi bohaterami, przed którymi będą nowe wyzwania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po dwóch sezonach spędzonych wśród handlarzy, Hubert Urbański przejmuje inicjatywę i przynosi konkretne zlecenia dla naszych bohaterów. W każdym odcinku przyprowadza jednego zleceniodawcę, który stawia przed handlarzami nietypowe zadanie. Zleceniodawcy to przedsiębiorcy, architekci, czy scenografowie wymagający konkretnych przedmiotów w dobrej cenie.

Hubert Urbański, Paweł Walisiak, Damian Szczęsny, Piotr Sosnowski, Wacław Sosnowski, Renata Bzówka i Patrycja Piotrowska w programie TTV „Handlarze”, foto: Scripps Networks Interactive

Renata Bzówka i Patrycja Piotrowska w programie TTV „Handlarze”, foto: Scripps Networks Interactive


Handlarze będą szukali m.in. elementów wystroju do nowo powstającej restauracji w stylu PRL, oryginalnych prezentów ślubnych czy rekwizytów do scenografii na plan filmowy. Poznamy też nowych bohaterów. Do świata handlarzy dołączą wyjątkowe kobiety - Renata Bzówka i Patrycja Piotrowska - młode matki, które rzuciły dotychczasową pracę, żeby zająć się renowacją staroci, co czynią z pasją. Kolejna nowa para bohaterów, to Piotr Sosnowski, były rugbysta, który wraz z ojcem Wacławem w swojej pracowni daje drugie życie starym przedmiotom.

Nie zabraknie też dobrych znajomych czyli Jana Puchalskiego i jego żony Ajuny, a także Pawła Walisiaka i Damiana Szczęsnego, którzy postanowili założyć spółkę i pracować w drużynie. Przekonamy się czy duet Paweł i Damian to strzał w dziesiątkę, czy raczej strzał... w kolano.

Jan Puchalski i Ajuna Puchalska w programie TTV „Handlarze”, foto: Scripps Networks Interactive

Paweł Walisiak i Damian Szczęsny w programie TTV „Handlarze”, foto: Scripps Networks Interactive

Piotr Sosnowski i Wacław Sosnowski w programie TTV „Handlarze”, foto: Scripps Networks Interactive


W wielkim finale każdego odcinka przed zleceniodawcą staną trzy rywalizujące duety. Zwycięzca będzie tylko jeden. Ale za to wygrana będzie podwójna, bo Hubert również będzie miał nagrodę... pieniężną.

„Handlarze” - sezon 3., premiera we wrześniu 2015 roku w TTV (TTV HD). Poprzednie sezony programu mogą obecnie oglądać widzowie TTV (TTV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...