reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamiast CANAL+ będzie Movistar+

dodano: 2015-07-09 14:05 | aktualizacja: 2015-07-09 14:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: movistar

movistar_telefonica_120px Rynek platform DTH w Hiszpanii zmieni się znacząco. Hiszpańska płatna platforma satelitarna CANAL+ (wcześniej znana jako Digital+), która korzysta z dwóch systemów satelitarnych Astra (19.2°E) i Hispasat (30°W), zostanie przemianowana na Movistar+. Nowa marka Movistar+ jest częścią zmian, które musi przejść hiszpańska platforma satelitarna. Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku, hiszpańska Telefonica dostała zielone światło dla przejęcia platformy CANAL+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy właściciel zdecydował się na oferowanie płatnej telewizji w ramach jednej marki Movistar+ niezależnie od tego, czy klient będzie oglądał pakiet kanałów z platformy satelitarnej, sieci światłowodowej czy ADSL.

Platforma Movistar+ nadal będzie korzystać zarówno z systemów satelitarnych ASTRY i Hispasatu. Programy w jakości HD platformy Movistar+ są rozpowszechniane wyłącznie z satelity ASTRA.

Platforma Movistar+  świadczy usługi dla 7 z 10 abonentów w Hiszpanii. Sama Telefónica ma ponad 2 mln abonentów, a platforma CANAL+ 1,6 mln abonentów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...